Pożyczka gotówkowa w ProvidencieLinki sponsorowane

Odwiecznym problemem każdego konsumenta jest pogodzenie nieograniczonych potrzeb z ograniczonym budżetem pieniężnym. Marzenia o nowym samochodzie, wspaniałych wakacjach lub sprzęcie RTV są na tyle mocne, że sięgamy po dodatkowe środki pieniężne z instytucji kredytujących. Do grona podmiotów udzielających kredytów należy Provident, który jest znany z oferowania tanich i szybkich pożyczek gotówkowych.

Wraz z początkiem wakacji Provident Polska przygotował specjalną ofertę pożyczki z nagrodami. Promocja będzie trwała od 6 do 26 lipca 2011 roku. Jeśli w tym czasie podpiszemy umowę o kredyt i wymyślimy ciekawe hasło reklamowe Providenta to możemy wygrać jedną z 10 tysięcy nagród. Na kredytobiorców czekają między innymi aparaty fotograficzne, koce piknikowe, namioty, plecaki i gille. Wymyślone przez nas hasło można zgłosić poprzez wysłanie SMS-a na numer 600 411 675 o treści: „nr umowy.hasło reklamowe”.

Prosta i wygodna pożyczka w Providencie-główne cechy:

-szybka decyzja kredytowa
-bez zbędnych formalności
-opłata przygotowawcza 5 proc. kwoty kredytu
-kredyt dla nowych klientów od 300 do 3000 zł
-najlepsi klienci mogą liczyć na pożyczkę w kwocie 7 tys. zł
-cotygodniowa spłata pożyczki(w dogodnym i ustalonym czasie)
-pieniądze przelewane są na konto

VN:F [1.9.22_1171]
Koniecznie oceń:
Rating: 8.9/10 (7 votes cast)
Pożyczka gotówkowa w Providencie, 8.9 out of 10 based on 7 ratings
13 lipca 2011


Podobne


Tagi


5 opinie o Pożyczka gotówkowa w Providencie

  Niektórzy już się chyba uzależnili od Providenta… i to dosłownie. Mam znajomych, którzy ledwie spłacą jedną pożyczkę, to zaciągają już następną. I to wszystko biorą w Providencie. Czy im się to opłaca? Nie wiem… Ta forma pożyczania pieniędzy chyba do najtańszych nie należy?

  Marian
  22 maja 2012 o 13:50

  Spłaciłam już tam niejedną pożyczkę. Grunt to solidne, rzetelne i terminowe wywiązywanie się z zobowiązań. Dzięki temu zawsze jestem tam traktowana w bardzo dobry sposób, w odróżnieniu od niektórych intruzów, którzy raz pożyczą 500 złotych, a potem trzeba ich ścigać przez komornika.

  Marcelina
  23 maja 2012 o 08:38

  Pracowałem kiedyś w Providencie. Zawsze dziwiłem się ludziom, że tak chętnie pożyczali stamtąd pieniądze. Przecież nie jest to taki tani interes jak się niektórym wydaje. Z drugiej strony był to mój zarobek, więc nie powinienem się tym przejmować. Sam na pewno nie wziąłbym tam pożyczki.

  Zenon z Warszawy
  11 czerwca 2012 o 12:52

  pracuję w providencie i niestety wielu jest takich, którzy nie chcą spłacać albo mają z tym problemy. początkowo tacy klienci są w uprzejmy sposób namawiani do rzetelnej spłaty, jednak gdy nie stosują się do tych próśb, do akcji wchodzi nasz dział windykacyjny, a wtedy uprzejmości się już kończą. ostatecznie sprawa ląduje w sądzie i u komornika

  pożyczki kraków
  10 września 2012 o 09:54

  Nieźle sobie radzi ten Provident. Pamiętam jak startowali kilkanaście ładnych lat temu i nie wierzyłem, że uciągną na tych „tygodniowych” pożyczkach. Jakoś to nie pasowało do polskich realiów… ale widać – dali radę!

  pożyczka bez bik w providencie
  14 września 2012 o 09:03

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

commentluv
Przeczytaj inne:
Lokata Września w Getin Banku

Lokata Września to już kolejny depozyt na rynku z dzienną kapitalizacją odsetek. W oczekiwaniu na zmianę ordynacji podatkowej w zakresie...

Zamknij