Pilnie potrzebna jest pożyczka bez sprawdzania historii kredytowej bikLinki sponsorowane

Nie każdy posiada pozytywną historię kredytową. Informacje zawarte w historii kredytowej są szczególnie ważne dla banków-pomagają w ocenie ryzyka wypłacalności potencjalnego kredytobiorcy. Zatem banki nie udzielą kredytów osobom nadmiernie zadłużonym. Pożyczki online mają to do siebie, iż przyznawane są na przysłowiowy dowód. Na przykład serwis internetowy Ekstrakredyty.pl oferuje szeroką gamę pożyczek chwilówek w bardzo wielu wariantach-od 400 do 1000 zł. Tak jak w przypadku innych „chwilówek” wymagany termin spłaty nie przekracza 30 dni. Przy wyższych kwotach wnioskodawca musi przesłać zaświadczenie o zatrudnieniu. Oprócz skanu dowodu wnioskodawca powinien pamiętać również o historii konta bankowego(z trzech ostatnich miesięcy).

Szybka pożyczka na Ekstrakredyty.pl- główne cechy

– bez sprawdzania historii kredytowej
– termin spłaty: 15 lub 30 dni
– kwota pożyczki: od 400 do 1000 zł
– parametry przykładowej pożyczki( 500 zł; na 30 dni; opłata administracyjna 25 zł; składka ubezpieczeniowa 116,78 zł; RRSO 365 proc.; całkowity koszt pożyczki wynosi 150 zł; możliwość wydłużenia spłaty-koszt 200 zł

VN:F [1.9.22_1171]
Koniecznie oceń:
Rating: 7.7/10 (3 votes cast)
Pilnie potrzebna jest pożyczka bez sprawdzania historii kredytowej bik, 7.7 out of 10 based on 3 ratings
20 grudnia 2011


Podobne


Tagi , , ,


2 opinie o Pilnie potrzebna jest pożyczka bez sprawdzania historii kredytowej bik

  Jeśli nie sprawdzają historii kredytowej to jest to coś dla mnie. Kiedyś zdarzyło mi się nie zapłacić kilku rat w terminie (z przyczyn losowych) i teraz wszystkie banki traktują mnie jak potencjalnego oszusta… a to nie była naprawdę moja wina. Próbowałem negocjować z bankiem zmianę terminu spłaty… bezskutecznie. I teraz mam namieszane w życiorysie.

  Ziemowit
  23 maja 2012 o 09:36

  Chciałem spytać jakie macie opinie o VIVUS.pl ? Dużo się reklamują – także w telewizji. Kilku znajomych mi chwaliło, ale wolę zaciągnąć kilka niezależnych opinie zanim pożyczę od nich 2000 zł. Nie chcę zapłacić lichwiarskich odsetek. Czy mają proste umowy bez pułapek ?

  VIVUS - szybkie chwilówki
  6 lutego 2013 o 13:44

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

commentluv
Przeczytaj inne:
Zapisy na akcje Open Finance i Kino Polska TV S.A.

Już od 16 marca 2011 będzie można zapisywać się na akcje Open Finance, które można będzie kupić w 50 placówkach...

Zamknij