Szukam pilnie skąd wziąć pieniądze – pożyczka bez bik w Profi CreditLinki sponsorowane

Profi Credit – kredyty odnawialne bez banku. Spółka Profi Credit jest instytucją parabankową, która trudni się udzielaniem odnawialnych pożyczek gotówkowych. Profi Credit działa na polskim rynku od blisko 8 lat. W tym czasie firma zbudowała siec regionalnych oddziałów-między innymi w Łodzi, we Wrocławiu, w Warszawie, w Toruniu, w Kielcach i w Olsztynie. Centralna siedziba Profi Credit znajduje się w Bielsku-Białej na ulicy Browarnej 2.

Model dystrybucji szybkich pożyczek Profi Credit oparty jest o siec zewnętrznych pracowników-działających na zasadzie współpracy. Profi Credit Poland należy do holenderskiego holdingu Profireal Group SE. Strategicznym celem całej grupy jest oferowanie nowoczesnych produktów finansowych, które są swego rodzaju alternatywą dla oferty komercyjnych banków.

VN:F [1.9.22_1171]
Koniecznie oceń:
Rating: 7.3/10 (3 votes cast)
Szukam pilnie skąd wziąć pieniądze - pożyczka bez bik w Profi Credit, 7.3 out of 10 based on 3 ratings
21 grudnia 2011


Podobne


Tagi , ,


2 opinie o Szukam pilnie skąd wziąć pieniądze – pożyczka bez bik w Profi Credit

  Czy wiadomo coś na temat rozszerzenia działalności tej firmy na inne miasta? Chętnie podjąłbym się współpracy. Myślę o otwarciu pod szyldem Profi Credit placówki w Poznaniu i w Lesznie.

  Jan S.
  23 maja 2012 o 09:39

  Czy coś wiadomo na temat oddziału w Przemyślu lub okolicach? Słyszałem o tej firmie, polecała mi ją znajoma z Olsztyna, jednak nie bardzo opłaca mi się jechać do jakiegoś zamiejscowego oddziału, żeby starać się o pożyczkę. A może można załatwić taką pożyczkę zdalnie?

  szukam taniej pożyczki
  14 września 2012 o 09:08

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

commentluv
Przeczytaj inne:
Kasa SKOK Stefczyka

Informacje i opinie o Kasach SKOK Stefczyka SKOK pod patronatem Franciszka Stefczyka zaczął działać na polskim rynku od 1993 roku....

Zamknij