Szukam pilnie skąd wziąć pieniądze – pożyczka bez bik w Profi Credit

Profi Credit – kredyty odnawialne bez banku. Spółka Profi Credit jest instytucją parabankową, która trudni się udzielaniem odnawialnych pożyczek gotówkowych. Profi Credit działa na polskim rynku od blisko 8 lat. W tym czasie firma zbudowała siec regionalnych oddziałów-między innymi w Łodzi, we Wrocławiu, w Warszawie, w Toruniu, w Kielcach i w Olsztynie. Centralna siedziba Profi Credit znajduje się w Bielsku-Białej na ulicy Browarnej 2.

Model dystrybucji szybkich pożyczek Profi Credit oparty jest o siec zewnętrznych pracowników-działających na zasadzie współpracy. Profi Credit Poland należy do holenderskiego holdingu Profireal Group SE. Strategicznym celem całej grupy jest oferowanie nowoczesnych produktów finansowych, które są swego rodzaju alternatywą dla oferty komercyjnych banków.

VN:F [1.9.22_1171]
Koniecznie oceń:
Rating: 7.3/10 (3 votes cast)
Szukam pilnie skąd wziąć pieniądze - pożyczka bez bik w Profi Credit, 7.3 out of 10 based on 3 ratings

2 Replies to “Szukam pilnie skąd wziąć pieniądze – pożyczka bez bik w Profi Credit”

  1. Czy wiadomo coś na temat rozszerzenia działalności tej firmy na inne miasta? Chętnie podjąłbym się współpracy. Myślę o otwarciu pod szyldem Profi Credit placówki w Poznaniu i w Lesznie.

  2. Czy coś wiadomo na temat oddziału w Przemyślu lub okolicach? Słyszałem o tej firmie, polecała mi ją znajoma z Olsztyna, jednak nie bardzo opłaca mi się jechać do jakiegoś zamiejscowego oddziału, żeby starać się o pożyczkę. A może można załatwić taką pożyczkę zdalnie?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

commentluv