Kredyt ratalny w mBanku na zakupy w internecie



Linki sponsorowane

Czy można płacić na raty w sklepach internetowych? Choć obroty w polskich sklepach internetowych są nadal nieporównywalne z wielkością obrotów notowanych za granicą to Polacy wykazują coraz większą chęć na tego typu zakupu. Głównie w praktyce wygląda to tak, że idziemy do tradycyjnego sklepu i po znalezieniu odpowiedniego produktu dokonujemy jego zakupu w sklepach internetowych-po niższej cenie. mBank z racji tego, że jest internetowym bankiem proponuje liczne udogodnienia swoim klientom podczas dokonywania zakupu produktów w Internecie.

Uproszczone zasady transakcyjne oferowane są na przykład w ramach mTransferu(możliwość dokonywania płatności przelewem z karty kredytowej lub kredytu gotówkowego). Od tej pory mBank wprowadził narzędzie do rozkładania zakupów na raty on-line. Podczas dokonywania płatności na stornach internetowych sklepów działających w porozumieniu z mBankiem należy wybrać zakładkę mBank Raty i cieszyc się z zakupu.

VN:F [1.9.22_1171]
Koniecznie oceń:
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
24 października 2011


Podobne


Tagi


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

commentluv
Przeczytaj inne:
Kapitał i bezpieczeństwo Twojej firmy – konferencja Kredyt Bank, Warta, PB

Od września 2010 roku , Kredyt Bank, Warta i Puls Biznesu organizują  wspólnie spotkania firm z sektora MŚP. Głównymi prelegentami...

Zamknij