Kredyt na używany samochód w Toyota BankLinki sponsorowane

Banki, które kredytują zakup używanych aut stawiają głównie warunek dotyczący wieku samochodu. Na przykład w Toyota Banku wiek używanego samochodu wraz z okresem kredytowania nie mógł przekraczać 12 lat. Jednak przeciętny Polak kupuje starsze samochody. Toyota Bank postanowił zatem zmienić dotychczasowe zasady kredytowania. Od tej pory takie kredyty są udzielane na zakup używanego samochodu, którego wiek łącznie z okresem kredytowania nie przekracza 15 lat. Dodatkowo kredytobiorca nie musi wpłacać wkładu własnego-kredytowanie do 100 procent wartości pojazdu.

Czytaj Toyota Bank opinie

Używane auto może być starsze, lecz powinno posiadać historię serwisową-powiedział Dyrektor Sprzedaży w Banku: Bogdan Grzybowski. Kredyt na używany samochód do 15 lat jest dostępny jednak podsumowując, wrześniowa oferta kredytu samochodowego w Toyota Banku jest bardziej dostępna dla klientów, a oprocentowanie wynosi tylko 6,9 procent w skali rocznej.

VN:F [1.9.22_1171]
Koniecznie oceń:
Rating: 8.5/10 (2 votes cast)
Kredyt na używany samochód w Toyota Bank, 8.5 out of 10 based on 2 ratings
9 września 2011


Podobne


Tagi


Jedna opinia o Kredyt na używany samochód w Toyota Bank

    I dobrze że nie dają kredytów na stare samochody. Za dużo tych wraków jeździ… przepraszam toczy się po naszych ulicach, smrodząc, hałasując i kapiąc olejem.

    Kamila
    15 czerwca 2012 o 11:05

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

commentluv
Przeczytaj inne:
Jak obliczyć całkowity koszt kredytu hipotecznego? Ile wyniosą miesięczne raty

Kredyt hipoteczny charakteryzuje się tym, iż jest głównie wykorzystywany w celu finansowania budowy domu lub zakupu nieruchomości. W przypadku tego...

Zamknij