Kredyt na używane AudiLinki sponsorowane

Niemiecka marka samochodowa Audi jest jedną z najbardziej pożądanych przez Polaków. Marka Audi należy do koncernu Volkswagen. Zatem chcąc spełnić marzenia o posiadaniu tego luksusowego auta można się udać po finansowe wsparcie do Volkswagen Banku. Tym bardziej, że Volkswagen Bank Polska we wrześniu bieżącego roku wprowadził atrakcyjną promocję kredytową na samochody używane.

Warto się zastanowić nad zakupem auta w ramach kredytu 50/50 z zerowym oprocentowaniem. Tym kredytem możemy sfinansować zakup wymarzonego Audi w salonie. Warunkiem koniecznym  jest wiek samochodu-poniżej jednego roku. Oferowany przez bank kredyt charakteryzuje się ratą balonową. Po uiszczeniu opłaty w postaci 50 procentowej wartości samochodu, drugą część można uregulować po 12 miesiącach bez naliczania żadnych odsetek. Dzięki takiemu rozwiązaniu możemy zarobić pieniądze lokując przeznaczone środki na zakup auta, na różnego rodzaju depozyty.

VN:F [1.9.22_1171]
Koniecznie oceń:
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
27 października 2011


Podobne


Tagi


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

commentluv
Przeczytaj inne:
Czy można zrezygnować z telefonów od banków?

Każda placówka bankowa otrzymuje od centrali plany sprzedażowe. Do realizacji tych planów oddelegowani są poszczególni pracownicy banków. Istnieją różne sposoby...

Zamknij