Kredyt mieszkaniowy „Rodzina na Swoim” w BNP ParibasLinki sponsorowane

Bank BNP Paribas udziela preferencyjnych kredytów mieszkaniowych „Rodzina na Swoim” od marca 2010 roku. Z racji tego, że do wejścia w życie nowych regulacji dotyczących tego kredytu preferencyjnego zostało mało czasu, bank przygotował promocyjną ofertę. Przypomnijmy, iż nowe regulacje ograniczą dostęp społeczeństwa do kredytu mieszkaniowego z dopłatami.

Promocja potrwa do 31 sierpnia bieżącego roku. Istotną informacją dla potencjalnych kredytobiorców jest to, że bank daje możliwość otrzymania kredytu z 0 proc. prowizją i z marżą 1,29 proc.(obowiązującą w całym okresie kredytowania bez względu na kwotę i wskaźnik LtV). Klient przystępując do promocji musi spełnić trzy warunki. Mianowicie niezbędne jest posiadanie konta osobistego w BNP Paribas oraz zasilanie go przez okres min 5 lat kwotą w wysokości 1 procenta udzielonego kredytu. Bank wymaga także od kredytobiorców wykonania minimum 3 operacji bezgotówkowych w miesiącu. W ramach Programu Rządowego „Rodzina na Swoim” w BNP Paribas klienci mogą otrzymać kredyt do 100 procent wartości nieruchomości i na maksymalny okres 40 lat. W przypadku tego kredytu klient nie ponosi kosztów ubezpieczenia niskiego wkładu własnego.

Kredyt „Rodzina na Swoim” w BNP Paribas- główne cechy:

minimalna kwota kredytu to 30 tysięcy złotych
kredyt w PLN
okres kredytowania do 40 lat
raty równe lub malejące
RRSO ok. 6,67 proc.
brak opłat przygotowawczych
kredytowanie do 100 proc. wartości nieruchomości
stosowanie dopłat do kredytu przez 8 lat(do 50 proc. odsetek mniej)
brak prowizji
marża 1,29 proc.

VN:F [1.9.22_1171]
Koniecznie oceń:
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
30 lipca 2011


Podobne


Tagi


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

commentluv
Przeczytaj inne:
Na czym polega usługa BILIX? – płacenie za rachunki on-line

BILIX jest to usługa oferowana przez banki za pomocą serwisu internetowego. Jest to bardzo duże ułatwienie jeśli chodzi o opłacanie...

Zamknij