Kredyt inwestycyjny dla firm PKO BPLinki sponsorowane

Informacje i opinie o kredytach inwestycyjnych dla firm w banku PKO BP

W Polsce segment małych i średnich przedsiębiorstw jest odpowiedzialny za tworzenie prawię połowy PKB. Społeczeństwo najczęściej znajduje zatrudnienie właśnie w tym segmencie firm. Przedsiębiorstwa te odegrały znaczącą role podczas transformacji gospodarczej na przełomie lat 80 i w czasach światowej recesji. Analitycy twierdzą zgodnie, iż polska gospodarka w najbliższym czasie będzie słabnąc w stosunku do pozostałych krajów UE. Małe nakłady na innowacje i inwestycje powodują niepełne wykorzystanie potencjału produkcyjnego.

Akcja podażowa kredytów gotówkowych wynika z wysokiego oprocentowania tego typu produktów finansowych. Banki zarabiają na kredytach gotówkowych nawet w dzisiejszym niepewnym otoczeniu gospodarczym. Kredyt Inwestycyjny MSP można przeznaczyć na wszelkiego rodzaju realizację  przedsięwzięć inwestycyjnych. Wdrożenie nowych technologii, czy finansowanie czynników wytwórczych wymaga wysokich nakładów pieniężnych. Bank umożliwia kredytowanie takich inwestycji do 500 tys. zł. Udzielony kredyt oprocentowany jest według stawki referencyjnej WIBOR 3M i marży. Kredytobiorca spłaca naliczone raty, automatycznie ze środków pieniężnych na rachunku firmowym. W przypadku problemów ze spłatą zobowiązania, bank decyduje się na karencje w spłacie kapitału.

Kredyt Inwestycyjny MSP w banku PKO BP  –  główne cechy:

– okres kredytowania do 25 lat
– przeznaczenie: finansowanie inwestycji
– waluty kredytów : PLN, CHF, EUR, USD
– istnieje możliwość karencji w spłacie kredytu

VN:F [1.9.22_1171]
Koniecznie oceń:
Rating: 4.3/10 (4 votes cast)
Kredyt inwestycyjny dla firm PKO BP, 4.3 out of 10 based on 4 ratings
22 marca 2011


Podobne


Tagi


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

commentluv
Przeczytaj inne:
Pożyczki gotówkowe w Provident coraz bardziej popularne

Polacy bardzo często korzystają z usług firm pożyczkowych, jeśli mają złą historię kredytową, albo banki nie chciały im udzielić kredytu....

Zamknij