Kredyt inwestycyjny dla firm Nordea BankLinki sponsorowane

Informacje i opinie o kredytach inwestycyjnych dla firm w banku Nordea Bank Polska S.A.

Inwestycje w danej firmie zależą w dużej mierze od jej środków i wielkości. Od kilku lat panuje stały trend. Wielkie przedsiębiorstwa inwestują mocniej, rozszerzając swoją ekspansję.

Natomiast małe firmy inwestują bardziej asekuracyjnie. Warto zatem wykorzystać bogata ofertę kredytów inwestycyjnych dla firm na polskim rynku bankowym. Najlepiej byłoby wybrać ofertę banku, w którym mamy nasze konto firmowe.

Według najnowszych danych Komisji Europejskiej, Polska plasuje się na 1 miejscu w wydawaniu środków unijnych za 2010 rok. W 2010 roku złożono prawie 158 tys. wniosków o dofinansowanie z UE na łączną kwotę 366 mld zł. Celem kredytu Nordea Europa jest finansowanie nakładów inwestycyjnych współfinansowanych ze środków Unii Europejskiej. Finansowaniu podlegają  zarówno poniesione koszty kwalifikowane i niekwalifikowane. Kredyt udzielany jest w złotych lub w walutach wymienialnych. Wysokość kredytu Nordea Europa uzależniona jest od zdolności kredytowej oraz wartości inwestycji netto. Bank Nordea wyszedł naprzeciw posiadaczom rachunków eFirma i eFirma plus. Jest do doskonałe rozwiązanie dla przedsiębiorców nie rozliczających się z Urzędem Skarbowym na podstawie karty podatkowej. Kredyt przyznawany jest na uproszczonych zasadach, do maksymalnej kwoty 100 tys. zł.

Kredyty inwestycyjne Nordea Europa – główne cechy:

– okres kredytowania ustalany indywidualnie
– zmienne oprocentowanie w skali roku (WIBOR + marża)

VN:F [1.9.22_1171]
Koniecznie oceń:
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
17 lutego 2011


Podobne


Tagi


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

commentluv
Przeczytaj inne:
Karta płatnicza Visa Corporate Charge ING Bank Śląski

Nowa karta płatnicza typu charge w ING Banku Śląskim przeznaczona jest dla dużych korporacji i firm. Są to służbowe karty...

Zamknij