Kredyt inwestycyjny dla firm ING Bank ŚląskiLinki sponsorowane

Informacje i opinie o kredytach inwestycyjnych dla firm w banku ING Bank Śląski

Głównym miernikiem wzrostu gospodarczego jest Produkt Krajowy Brutto. Przewidywany wzrost PKB w Polsce w 2011 roku wyniesie ok. 4 %. Wpływ na wzrost polskiej gospodarki ma przede wszystkim popyt wewnętrzny i napływ inwestycji związanych z wykorzystaniem  funduszy unijnych na lata 2007-2013. Polska gospodarka uniknęła skutków globalnej recesji. Wpływ na to miał względnie zamknięty charakter naszej gospodarki. Obecne otoczenie marketingowe w Polsce skłania firmy do inwestycji.

Sektor klientów biznesowych w ING Banku Śląskim ma do wyboru dwa warianty kwotowe pożyczki gotówkowej na dowolny cel. W chwili podpisywania umowy kredytowej, bank nie wymaga od przedsiębiorcy dysponowania biznesplanem, oraz zaświadczeniem z ZUS o niezaleganiu w płaceniu składek. Zabezpieczenie kredytu jest obowiązkowe tylko w przypadku klientów posiadających konto w innym banku-krócej niż 12 miesięcy. Bank oferuje wygodny system płacenia rat. Raty pobierane są automatycznie z rachunku firmowego. Należy pamiętać , iż do wszelkiego rodzaju rozliczeń, bank wydaje odpłatnie zaświadczenie o spłaconej pożyczce. Jest to koszt rzędu 50 zł, gdy spłata została dokonana w roku bieżącym. Natomiast dla kredytu spłaconego w latach poprzednich; wyżej wymienione zaświadczenie kosztuje 100 zł. ING udziela kredytu dla firm na okres spłaty do 10 lat. Zmienne oprocentowanie tej pożyczki obliczane jest na podstawie stopy procentowej WIBOR 3M plus marża (okres kredytu do 1 roku) i WIBOR 6M plus marża (okres kredytu powyżej 1 roku).

Kredyty Inwestycyjny dla firm w banku ING Bank Śląski – główne cechy:

I wariant

– kwota do 200 tys. zł (marża 5,5 %, 0% prowizja)
– kwota powyżej 200 tys. zł (marża 4,5 %, 0% prowizja)

II wariant

– kwota do 200 tys. zł (marża 4,5 %, 2% prowizja)
– kwota powyżej 200 tys. zł (marża 3,5 %, 2% prowizja)

VN:F [1.9.22_1171]
Koniecznie oceń:
Rating: 2.5/10 (4 votes cast)
Kredyt inwestycyjny dla firm ING Bank Śląski, 2.5 out of 10 based on 4 ratings
6 marca 2011


Podobne


Tagi


Jedna opinia o Kredyt inwestycyjny dla firm ING Bank Śląski

    Kiedyś próbowałem dostać w ING kredyt w wysokości 50 tys. zł. Mam tam konto i miesięcznie obrót na poziomie 70 tys. zł więc myślałem, że taki kredycik to tylko zwykłą formalność. Wyobraźcie sobie, że takie zaczęli robić schody, że dałem sobie spokój i przeniosłem konto firmowe do innego banku. Może coś się tam od tego czasu zmieniło, ale mnie jako przedsiębiorcy już do siebie nie przekonają.

    admin
    6 marca 2011 o 11:08

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

commentluv
Przeczytaj inne:
Jak naliczane są odsetki przy kredycie odnawialnym?

Zasadniczą różnicą między standardową pożyczką gotówkową, a limitem kredytowym w rachunku osobistym jest sposób naliczania odsetek. W przypadku limitów w...

Zamknij