Kredyt inwestycyjny dla firm Idea Bank

Informacje i opinie o kredytach inwestycyjnych dla firm w banku Idea Bank S.A.

Zarządzanie strategiczne w firmach wymaga formułowania strategii, która uwzględnia wszystkie aspekty wewnętrzne i zewnętrzne firmy. Oprócz opracowania strategii działania w firmach, należy ustalić źródła finansowania. IDEA Bank pomaga nowym przedsiębiorstwom na rynku. Przypomnę tylko, iż w Polsce dziennie powstaje ok. 60 firm. Według raportu Aktywności biznesowej Polaków na jedną zarejestrowaną firmę przypada około 11 Polaków. Jest to swego rodzaju alternatywa dofinansowania z programów Unii Europejskiej. Klienci mogą tutaj liczyć na kwotę kredytu nawet do 200 tys. zł. Bank podczas weryfikacji zdolności kredytowej danej firmy, bierze pod uwagę prognozowany dochód. W wypadku kredytu Na Start zabezpieczeniem dla banku jest hipoteka. Przyznane środki należy spożytkować na cel związany bezpośrednio z prowadzoną działalnością. IDEA Bank oferuje również usługę posprzedażową. Jest nią wsparcie Doradcy Przedsiębiorcy i bezpłatny pakiet ubezpieczenia assistance.

Kredyty Inwestycyjny dla firm w banku Idea Bank S.A. – główne cechy:

– okres spłaty do 15 lat
– maksymalna kwota kredytu: 200 tys. zł
– cel związany z prowadzoną działalnością
– bezpłatny pakiet assistance

VN:F [1.9.22_1171]
Koniecznie oceń:
Rating: 4.8/10 (8 votes cast)
Kredyt inwestycyjny dla firm Idea Bank, 4.8 out of 10 based on 8 ratings

6 Replies to “Kredyt inwestycyjny dla firm Idea Bank”

  1. idea bank to kolejna ściema. byliśmy z mężem w katowichach przejechalismy 100 km żeby usłyszeć że nam nie pomogą. owszem potraktowali nas baaardzo indywidualnie tzn kobitka wyszła nam na przywitanie i podała rękę zaprosiła do stolika przeczytała dokumenty i z żalem stwierdziła że u nich nie mamy szans. nawet na działkę moglibyśmy w tym baknu starać sie co najwyżej o 20% wartości nieruchomości. w innych bankach proponowali więcej nawet 60%. to nie jest abnk dla nowych przedsiebiorstw tylko dla bogatych przedsiębiorstw. nie polecam nikomu!

  2. zgadzam sie.sciema.dlA nowych firm tylko kredyt pod hipoteke nawet jesli sie chce pozyczyc 20 tys.do tego licza 20 procent wartosci nieruchomosci,kicha najwieksza o jakiej słyszałam!!!

  3. Totalna sciema, jak przez telefon to ladnie pieknie wszystko mowia, jak przychodzi co do czego to wymagaja tone dokumentow, ktore zeby powyciagac z urzedow nie wiadomo po co kosztowaloby okolo 700 zl. paranoja i WIELKA SCIEMA!!!

  4. Moje dokumenty zgineły w banku w Warszawie cały czas potrzebują . Dostarczyłam wnioski dałam mieszkanie pod kredyt . dodziś nie wiadomo gdzie są dokumenty . Kacelaria prawna która nas reprezntuje też nie moze odzyskać dokumentów . Ostrzegam przed pożyczką pozastaw

  5. Po prostu pierwszy milion trzeba ukraść! Bank pożyczy Tobie pieniądze jeśli zarabiasz 20 tys netto,masz lokaty na 500 tys i nieruchomości warte1 mln.Tylko tacy ludzie mają w d…. Bank!!!!!

  6. Wszystkie banki w polsce uprawiają lichwe!!! Dostaniesz kredyt jeśli masz lokaty na 500 tys,dom wart 1 mln,i zarabiasz 12 netto!!!
    Tylko że te osoby mają w d…… Kredyt i te wszystkie lichwiarski pseudo banki! !!!!Normalnie zarabiający człowiek tzn. 3 tys netto to może jedynie uscisnac rękę doradcy i wypić kawę w oddziale!!! Radzę wam jedzie do norwegii zarobcie sami pieniądze na własny biznes.!!!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

commentluv