Kredyt inwestycyjny dla firm BOŚ BankLinki sponsorowane

Informacje i opinie o kredytach inwestycyjnych dla firm w banku BOŚ Bank

Do 2020 roku Polska musi korzystać w 20 procentach z odnawialnych źródeł energii. Najpopularniejszymi źródłami odnawialnej energii są : energia słoneczna, biomasa, biogaz, energia wiatru i energia geotermalna.

Bank Ochrony Środowiska posiada 20 letnie doświadczenie w finansowaniu przedsięwzięć ekologicznych. Sektor OZE dopiero ewoluuje. Atrakcyjna nisza rynkowa nie gwarantuje sukcesu. Należy odpowiednio ocenić popyt ze strony koncernów energetycznych. Kredyt z Dobrą Energią przygotowany został z myślą o jednostkach samorządu terytorialnego, spółkach komunalnych oraz przedsiębiorstw. BOŚ Bank pomaga w realizacji inwestycji związanych z budową farm wiatrowych, biogazowni lub urządzeń energetycznych do wykorzystania biomasy. Maksymalna kwota kredytu o jaką mogą się ubiegać inwestorzy to 80 procent kosztu netto inwestycji. W przypadku posiłkowania się dotacjami unijnymi, bank powiększa kwotę pożyczonego kapitału do 90 procent kosztów netto projektu. Dodatkowo bank daje możliwość  Koszt Kredytu z Dobrą Energią oparty jest o zmienna stopę procentową WIBOR 3M/6M plus marża banku. Okres kredytowania wyznacza biznesplan-nie dłużej niż 15 lat.

VN:F [1.9.22_1171]
Koniecznie oceń:
Rating: 4.5/10 (2 votes cast)
Kredyt inwestycyjny dla firm BOŚ Bank, 4.5 out of 10 based on 2 ratings
30 marca 2011


Podobne


Tagi


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

commentluv
Przeczytaj inne:
Kredyt gotówkowy z premią w Eurobanku

Eurobank postanowił nagrodzić rzetelnych klientów, którzy systematycznie i terminowo spłacają swoje zobowiązania kredytowe. Oferta skierowana jest dla osób nie posiadających...

Zamknij