Kredyt hipoteczny z ujemną marżą w BOŚ Banku na 50 latLinki sponsorowane

BOŚ Bank wprowadził do oferty unikatowy na polskim rynku kredyt hipoteczny z ujemną marżą. Z tego kredytu hipotecznego w złotówkach mogą skorzystać wyłącznie uczestnicy Programu Inwestycyjnego Banku Ochrony Środowiska. Jest to wspólny projekt banku i Towarzystwa Ubezpieczeń AEGON. Wielkość obniżki marży zależy od wielkości kredytowania i miesięcznie przekazywanej kwoty pieniężnej na składkę w planie inwestycyjnym-maksymalnie można obniżyć marżę do -0,1 punktu procentowego.

Preferencyjne warunki obcego finansowania związane z niską marżą mogą trwać nawet 10 lat-bowiem tyle czasu trwa Program Inwestycyjny. Oprocentowanie tej hipoteki ustalane jest na podstawie wysokości stawki WIBOR 6M i marży. Dlatego może się okazać, iż poziom oprocentowanie naszego kredytu może być niższy od WIBOR-u. Nie jest to jedyna dogodna oferta kredytu hipotecznego w BOŚ Banku. Wcześniej w ofercie tej instytucji finansowej pojawił się ekologiczny kredyt hipoteczny-dla kredytobiorców, którzy zastosowali w nieruchomości rozwiązania chroniące środowisko.

Zobacz co inni piszą i jakie są opinie o Boś Bank

Inne parametry tego kredytu hipotecznego:

3 letnie wakacje kredytowe(kapitałowe części raty)
kredytowanie do 100 wartości nieruchomości
możliwość zawieszenia spłaty 3 pełnych rat w roku
okres spłaty nawet do 50 lat

VN:F [1.9.22_1171]
Koniecznie oceń:
Rating: 5.5/10 (2 votes cast)
Kredyt hipoteczny z ujemną marżą w BOŚ Banku na 50 lat, 5.5 out of 10 based on 2 ratings
4 września 2011


Podobne


Tagi


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

commentluv
Przeczytaj inne:
Provident Polska

Provident Polska to instytucja finansowa, która należy do Grupy Kapitałowej International Personal Finance- tradycje tej grupy sięgają 1880 roku. Provident...

Zamknij