Kredyt hipoteczny Nordea BankLinki sponsorowane

Informacje i opinie o kredytach hipotecznych w banku Nordea Bank Polska S.A.

Na obecnym etapie ożywienia gospodarczego w Polsce mimo oznak poprawy sytuacji na rynku nie widać podstaw do znaczących wzrostów cen nieruchomości.

Polacy na ogół decydują  się na kredyt hipoteczny, udzielany najczęściej na zakup mieszkania lub budowę domu. Od 2011 roku zmieniły się zasady przyznawania kredytu preferencyjnego: Rodzina na swoim. Od lipca bieżącego roku o rządową dopłatę będzie można się ubiegać jedynie w przypadku zakupu nowego mieszkania. Analitycy oceniają, że nowe przepisy mogą zmniejszyć dostępność preferencyjnych kredytów o połowę.

Klienci decydując się na kredyt mieszkaniowy w banku Nordea, zyskują możliwość finansowania budowy domu na każdym etapie inwestycji. Wygoda i elastyczność tego produktu finansowego przejawia się w uproszczonej procedurze rozliczania nakładów inwestycyjnych-brak wymogu przedkładania faktur. Niewątpliwie ważną kwestią dla wysokości płaconej raty kredytu jest możliwość wielokrotnej zmiany waluty zadłużenia. W Europie niepokój budzą problemy, z jakimi borykają kraje grupy PIGS ( Portugalia, Włochy, Grecja, Hiszpania). Problemy sektora finansowego w tych krajach, powodują obniżenie ratingu wiarygodności finansowej strefy Euro. Osłabienie naszej waluty najmocniej odczują ci, którzy spłacają kredyty hipoteczne w obcych walutach, bo drożeją raty. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania dla kredytu mieszkaniowego w tym banku wynosi od 6,29 % do 8,58 % (dla kredytów w PLN)

Kredyt hipoteczny w Nordea Bank Polska S.A. – główne cechy:

– wzór na oprocentowanie: WIBOR 3M + marża od 1,70%

Zapraszamy do pisania własnych opinii i komentarzy na temat kredytów hipotecznych w Nordea Bank Polska S.A.

VN:F [1.9.22_1171]
Koniecznie oceń:
Rating: 6.4/10 (10 votes cast)
Kredyt hipoteczny Nordea Bank, 6.4 out of 10 based on 10 ratings
17 lutego 2011


Podobne


Tagi


2 opinie o Kredyt hipoteczny Nordea Bank

  zekam na decyzje juz 73 dni, wszystko wyjaśnione pisemnie a NIKT w tym całym banku nie jest mi w stanie udzielić jakiejkolwiek konkretnej informacji !!!! ODRADZAM !!!!!

  wawa
  25 sierpnia 2011 o 20:19

  Moja siostra czekała na decyzję prawie 2 miesiące… i ostatecznie dostała decyzję odmowną. Straciła mnóstwo czasu i pieniędzy na załatwianie formalności i skończyło się na niczym. Nie wiem skąd się bierze taka opieszałość z ich strony…?

  Jolka
  14 czerwca 2012 o 10:21

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

commentluv
Przeczytaj inne:
Wypłata pieniędzy w bankomacie bez karty – system SkyCash

W Polsce istnieje możliwość wypłaty gotówki z bankomatu bez posiadania karty płatniczej. Taką możliwość udostępniła firma SkyCash oraz sieć bankomatów...

Zamknij