Kredyt hipoteczny Alior Bank

Kredyt hipoteczny w Alior Banku –  Zdaniem wielu analityków rynku nieruchomości w Polsce, mieszkania w najbliższym okresie nie zdrożeją. Ceny metra kwadratowego w niektórych miejscowościach mogą nawet spasc. Tak samo jak taniego mieszkania, klienci w bankach szukają tanich rozwiązań kredytowych. Alior Bank może zaproponowac klientom kredyt hipoteczny „Megahipoteka”z  marżą w granicach 1 procenta i bez prowizji. Kredyt wyróżnia się na rynku bardzo długim okresem spłaty-kredytowanie do 50 lat.

Ubezpieczając niski wkład własny,w Alior Banku otrzymamy kredytowanie do 120 procent wartości nieruchomości. Natomiast w przypadku chwilowej niewypłacalności można zawiesic spłatę kapitału(maksymalnie do 6 miesięcy w danym roku).

Megahipoteka-główne cechy:

– marża od 1,1 proc.
– prowizja od 0 proc.
– kredytowanie do 50 lat
– wakacje kredytowe
– kredytowanie do 120 proc. wartości nieruchomości

VN:F [1.9.22_1171]
Koniecznie oceń:
Rating: 8.0/10 (10 votes cast)
Kredyt hipoteczny Alior Bank, 8.0 out of 10 based on 10 ratings

5 Replies to “Kredyt hipoteczny Alior Bank”

  1. wydaje mi się, że okres kredytowania 50 lat przy kredycie hipotecznym to już nie aktualna oferta, ale może jestem w błędzie. Mamy już rekomendacje T i przez to chyba warunki są o wiele bardziej restrykcyjne i nie sądzę, że na tak długo można brać tam kredyt na mieszkanie lub budowę domu. powyższa oferta wygląda ciekawie tylko warto zweryfikować jednak jej aktualność.

  2. Radzę się spieszyć z podejmowaniem decyzji o zaciąganiu kredytu hipotecznego. Owszem rynek nieruchomości przeżywa małą zapaść, jednak otoczenie makro i mikroekonomiczne mogą podwyższyć koszty kredytowania. Rosnąca inflacja i ciągłe zawirowania wokół waluty euro są pretekstem do podwyższania stóp procentowych. Każda taka podwyżka oznacza zwiększenie płaconych rat kredytowych. Niepokojące jest również to, że banki coraz częściej podwyższają stawki marż. Dlatego warunki kredytu hipotecznego w Alior Banku mogą się w najbliższym czasie zmienić.

  3. 50 lat to dość długi okres spłaty. Biorąc pod uwagę, że zwykle górną granicę wieku na zakończenie spłaty ustala się na poziomie 70-75 roku życia (nie wiem jak to jest w Alior Banku), to może się okazać, że szanse na taką długą spłatę ma niewiele osób.

  4. Kredyty hipoteczne wkrótce chyba będą czymś, co prawie każdy człowiek będzie mógł sobie dopisać do życiorysu – prawie tak jak dziecko, do którego chcąc – nie chcąc, jesteśmy przywiązani przez około 20 lat, a w wielu przypadkach – o wiele dłużej…

  5. Czy formalności związane z kredytem hipotecznym są skomplikowane? Nigdy nie brałem takiego kredytu, po raz pierwszy planuję zakup mieszkania i boję się, że nie przebrnę przez tą całą papierologię i procedury…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

commentluv