Kredyt gotówkowy ING Bank ŚląskiLinki sponsorowane

Informacje i opinie o kredytach gotówkowych w banku ING Bank Śląski

Banki kuszą klientów łatwym i szybkim dostępem do pożyczek gotówkowych. Dostępność kredytów ułatwia również coraz mniej formalności związanych z podpisywaniem umów kredytowych. ING Bank Śląski nie pobiera opłat za rozpatrywanie wniosków kredytowych. Cel pożyczki jest dowolny.

Bank sprzedaje kredyty gotówkowe w dwóch wariantach. Wybór wariantu uzależniony jest od statusu potencjalnego klienta w banku. Pierwszy wariant to standardowa pożyczka gotówkowa. W tym przypadku możliwa wielkość zaciągnięcia pożyczki gotówkowej kształtuje się od 1 tys. zł do 50 tys. zł. Opcja ta nie wymaga stosownych zabezpieczeń, a okres kredytowania trwa maksymalnie 5 lat. Tylko stali klienci banku mogą wybrać drugą opcję kredytów gotówkowych- MEGApożyczka.

Drugi wariant zakłada posiadanie przez wnioskodawcę nieruchomości, jako zabezpieczenie kredytu. Forma kredytu zabezpieczonego, diametralnie wpływa na wielkość przyznawanych środków z tytuły pożyczki. W przypadku MEGApożyczki, bank przyznaje od 20 tys. zł do 100 tys. zł. Zarówno dla standardowej opcji jak i dla MEGApożyczki, bank oferuje stałe oprocentowanie  od 10,5 %. Jednak po 6 roku spłaty kredytu MEGApożyczka,  bank przekształca formę oprocentowania na zmienną-od 12,5 %. Klienci ING Banku Śląskiego mają swobodny wybór dnia spłaty kwoty  kredytu.

Kolejnym przykładem na to, iż klienci tego banku są doceniani, jest fakt istnienia programu lojalnościowego Bankujesz-kupujesz. Za każdą złotówkę odsetek, przyznawane są punkty na zakup wielu atrakcyjnych produktów w okazyjnej cenie.

VN:F [1.9.22_1171]
Koniecznie oceń:
Rating: 5.1/10 (7 votes cast)
Kredyt gotówkowy ING Bank Śląski, 5.1 out of 10 based on 7 ratings
5 marca 2011


Podobne


Tagi


3 opinie o Kredyt gotówkowy ING Bank Śląski

  Ja jakoś nie jestem w stanie przemóc się i powiedzieć cokolwiek dobrego o tym banku. Kiedyś miałem tam konto firmowe i przy średnich wpływach na poziomie 60 tys. z wielką łąską i z milionem zaświadczeń nie chcieli mi dac kredytu. To było naprawde żałosne jak po tygodniu zabiegów pani powiedziała, że 5 tys to wszystko na co mogę liczyć.

  admin1
  4 grudnia 2011 o 12:18

  Niedawno chciałam wziąć tam kredyt i okazało się, że robią straszne problemy. Chcieli ode mnie różnych danych, wciąż im czegoś brakowało do skompletowania dokumentacji i ostatecznie okazało się, że nie dostanę tego kredytu. Dlaczego? Chyba tylko oni wiedzą…

  Aneta
  28 maja 2012 o 14:31

  Nie wiem o co wam chodzi… Brałem kredyt w ING i wszystko załatwiłem bez problemu, bez zbędnych formalności i czekania, z uśmiechem pani zza biurka i w ogóle… Przesadzacie 🙂

  Staszek
  11 czerwca 2012 o 13:54

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

commentluv
Przeczytaj inne:
Ubezpieczenie turystyczne w Deutsche Bank PBC – polisa turystyczna TU INTER Polska

Okres letni charakteryzuje się wzmożonymi wyjazdami urlopowymi. Latem ludzie także poszukują wszelkiego rodzaju rozwiązań finansowych i ubezpieczeniowych, które sprawią że...

Zamknij