Kredyt gotówkowy EurobankLinki sponsorowane

Informacje i opinie o kredytach gotówkowych w banku Eurobank

W obliczu wzrostu gospodarczego w Polsce (w IV kw. 2010 roku PKB wzrosło rok do roku 4,4 %), którego źródłem w krótkim okresie jest głównie  popyt konsumpcyjny krajowy, wartość zadłużenia Polaków nadal wzrasta. Nie pomogło zaostrzenie kryteriów przyznawania kredytów. Obecnie średnia kwota zadłużenia Polaków wynosi 13 861 zł. Warto więc zastanowić się, czy następny kredyt jest nam naprawdę potrzebny.

Eurobank jest pionierem na rynku tzw. kredytów od ręki. Aby uzyskać taki kredyt, wystarczy okazać w placówce dowód osobisty i jeden dokument potwierdzający nasz dochód. Kwotę od 500 do 30 000 zł może wziąć każda osoba, posiadająca dobrą historię kredytową w BIK-u. Pracownicy Eurobanku przy ustalaniu zdolności kredytowej, biorą pod uwagę następujące źródła dochodów : umowa o pracę, emerytura, renta, działalność gospodarcza. Kredyt „w 15 minut”, może być zawarty na okres od 3 do 72 miesięcy. Do oferty kredytowej, bank dołącza gratis konto standardowe. Po wejściu w życie Rekomendacji T- dotyczącej zarządzania ryzykiem. Eurobank nadal nie wymaga od potencjalnych kredytobiorców, żadnych stosownych zabezpieczeń pożyczki.

Kredyt gotówkowy od ręki w banku Euro Bank SA  – główne cechy:

– okres kredytowania 3-72 miesiące
– brak zabezpieczenia kredytu
– możliwa miesięczna karencja w spłacie kredytu
– dodatkowo bezpłatne konto standardowe
– możliwość otrzymania karty Visa Electron
– wielkość kredytu: 500-30000 zł
– oprocentowanie (RRSO) dla nowego klienta : ok. 34,81 %

Zapraszamy do pisania własnych opinii i komentarzy na temat kredytów gotówkowych w banku Eurobank.

VN:F [1.9.22_1171]
Koniecznie oceń:
Rating: 4.0/10 (7 votes cast)
Kredyt gotówkowy Eurobank, 4.0 out of 10 based on 7 ratings
10 marca 2011


Podobne


Tagi


3 opinie o Kredyt gotówkowy Eurobank

  Piszę wiadomość, ponieważ pracownik EuroBank z numeru 71 795 54 83 telefonował dziś na mój prywatny numer telefonu wieczorem. Obudził mi córkę. Nie wytłumaczył skąd ma moje nazwisko, telefon (prywatny) oraz zna moją kierowniczkę, z którą chciał się skontaktować. Przecież to nie żona!
  Mało tego, nie zostałem poinformowany o nagrywaniu rozmowy telefonicznej, a jak się okazało była nagrywana.
  Mało tego na żądanie informacji jakie dane mają o mnie, bo nigdy nie byłem ich klientem, nawet nie pytałem o kredyt (wiadomo dlaczego) twierdził, że sam podałem, ale nie podał okoliczności zasłaniając się tajemnicą bankową.
  Czyli bank może sobie przetwarzać co chce jak chce nawet nie dane klientów i zawracać im cztery litery wieczorami.

  Jeśli nękają mnie, choć nie jestem klientem, co robią klientom ?
  Nawet nie chcieli podać adresu oddziału … bo pytałem o adres do wysłania skargi, tylko życzyli sobie telefonu w godzinach urzędowania 7-15. Do mnie telefonowali po wieczornej kąpieli córki!

  Zanim skorzystasz z ich usług .. najlepiej nie korzystaj, jeśli nie chcesz być nękany (ani Twoi znajomi) za pomocą metod ponad prawem czy to ofertami czy windykacją.

  Andrzej
  27 kwietnia 2011 o 21:56

  Nigdy ale to przenigdy nie zakładajcie konta w Euro Banku! To banda złodzieji! Założyłam sobie kilka dni temu konto. Ostatnio zmianiałam nazwisko i nie wszędzie jest podane nowe. Były do mnie wysłane z innych banków przelewy – było ich kilka na duze kwoty. Przelewy wychodziły od tych osób w poniedziałek rano lub z niedzieli na poniedziałek wieczorem – mam potwierdzenia. Po 4 dniach przelewy nadal nie były zaksięgowane! Okazało się, że je cofneli bo dane im sie nie zgadzały – ok jestem nawet w stanie to przemilczeć, chociaż miałam sporo kont i nawet jak przychodził przelew mojej kolezanki na moje konto to nigdy nie miałam z tym problemu! Ale ludzie kochani! Oni zamiast cofnąć przelew w poniedziałek – sory ale nie spotkałam się jeszcze z bankiem, który przelewu wysyłanego w nocy nie księguje popołudniu następnego dnia – to już w najgorszej wersji! obracali moją kasą!!!!! Umówiłam się u tych osób, ze jak zostanie im zwrócony przelew to odeślą mi go zaraz na inne konto, ale nie! ONI ODSYŁALI MÓJ PRZELEW PRZEZ TYDZIEŃ CZASU!!!! Ciekawe ile na nich zarobili! BANDA ZŁODZIEJI!!!! POWINNI MI TERAZ ODDAC ZYSKI!!!! Nie mam słów na ten bank! Nigdy nie zakładajcie tam konta! Bo wszyscy będą mieli wypłaty na swoich kontach a Wy będziecie na swoją czekali tydzień czasu!!!! JESTEM ZŁA BO JESTEM PRZEDSIĘBIORCĄ I PRZEZ ICH DEGRADACJE MOICH PIENIĘDZY OSOBY WSPÓŁPRACUJĄCE ZE MNĄ MUSZĄ CZEKAĆ A W BIZNESIE WAŻNY JEST OBIEG GOTÓWKI! NIE MOŻNA SIĘ WSTRZYMYWAĆ TYLKO DLATEGO, ŻE JAKIŚ TAM BEZNADZIEJNY BANK ROBI SOBIE ZYSKI Z NIE SWOICH PIENIĘDZY!!!!

  zdegustowana
  24 listopada 2011 o 12:10

  Często jest tak, że pracownik, który dzwoni, nie wie skąd ma numer telefonu – po prostu ma go w bazie, na liście osób do obdzwonienia i dzwoni. To, że wydzwaniają wcześnie rano lub późno wieczorem to już inna sprawa. Często po prostu przesadzają. Z drugiej strony nie można im się dziwić – pewnie mają narzucone takie limity, że po prostu nie wyrabiają i dzień zaczyna im się mylić z nocą, bo z nadmiaru pracy tracą poczucie czasu. Nie, żebym broniła telemarketerów, tylko po prostu wiem, że jest to ciężki kawałek chleba, chwilami nawet zahaczający o mobbing…

  Jola
  11 czerwca 2012 o 13:58

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

commentluv
Przeczytaj inne:
Co to jest Sorbnet? – System Obsługi Rachunków Bankowych

Sorbnet jest specjalną platformą elektroniczną, która jest wykorzystywana w szybkich rozliczeniach pieniężnych. System rozliczeniowy Sorbnet został stworzony w 1996 roku....

Zamknij