Kredyt gotówkowy dla lekarzy w ING Banku ŚląskimLinki sponsorowane

ING Bank Śląski przygotował preferencyjne warunki kredytowe dla lekarzy. Jest to zwrot banku w stronę grupy zawodowej, która cieszy się zaufaniem publicznym. Promocja będzie trwała do końca września bieżącego roku. W tym czasie lekarze mogą skorzystać z atrakcyjnych pożyczek gotówkowych, linii kredytowych i leasingu. Warunkiem koniecznym brania udziału w promocji jest prowadzenie przez zainteresowane środowisko lekarskie własnej działalności gospodarczej-chodzi o indywidualne praktyki lekarskie. Przychody netto z prowadzonej działalności nie mogą przekroczyć 1,2 mln euro. Kolejnym warunkiem jest to aby dana firma rozliczała się z Urzędem Skarbowym na uproszczonych zasadach i była prowadzona od przynajmniej 12 miesięcy.

Promocyjne produkty kredytowe dla lekarzy:

linia kredytowa
pożyczka gotówkowa(maksymalna wielkość kredytowania to 200 tys. zł, bez zabezpieczeń, bez prowizji, oprocentowanie: WIBOR 1M/3M/6M plus marża 4,5 proc.)
leasing(można go przeznaczyć na samochody osobowe i sprzęt medyczny, 0,5 proc. prowizji)

VN:F [1.9.22_1171]
Koniecznie oceń:
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
17 lipca 2011


Podobne


Tagi


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

commentluv
Przeczytaj inne:
Faktoring w BRE Bank – kupno Polfactor i Transfinance

Grupa BRE zamierza uporządkować swoją działalność i skoncentrować na operacjach w Polsce oraz Czechach. Dlatego też stanie się wyłącznym właścicielem...

Zamknij