Kredyt gotówkowy dla firm Millennium BankLinki sponsorowane

Informacje i opinie o kredytach gotówkowych dla firm w banku Millennium Bank S.A.

Celem każdego przedsiębiorstwa jest efektywne zarządzanie własnym kapitałem. Jednak nie każda firma w początkowej fazie rozwoju  posiada własne czynniki wytwórcze. W tym celu inwestycje finansowane są ze środków zewnętrznych. Takie środki zapewnia sektor bankowy w postaci kredytów gotówkowych. W grudniu 2010 roku zmiana procentowa kredytów inwestycyjnych dla firm wynosiła 0,7 %.

Bank Millenium pomaga w finansowaniu działalności gospodarczej poprzez udzielanie kredytów inwestycyjnych o charakterze nieodnawialnym. Zaplanowane inwestycje muszą mieć charakter modernizacyjno-rozwojowy. Dodatkową korzyścią z tytułu udzielonego kredytu jest możliwość przeznaczenia otrzymanych środków na sfinansowanie inwestycji budowlanych w zakresie komercyjnym i mieszkalnym. Bank ze swojej strony oferuje finansowanie do 80 procent wartości inwestycji. Zobowiązania kredytowe w PLN oprocentowane jest w oparciu o zmienną stopę procentową WIBOR 3M plus marża. Niewątpliwie atutem tego kredytu jest 24 miesięczna karencja w spłacie kapitału. Koszt kredytu powiększony jest o prowizje wynoszącą 2,60 %.

Kredyt gotówkowy dla firm w banku Millennium Bank S.A. – główne cechy:

– cel kredytu: modernizacyjno-rozwojowy
– finansowanie do 80 procent wartości inwestycji
– oprocentowanie w oparciu o WIBOR 3M plus marża
– 24 miesięczna karencja w spłacie kapitału
– prowizja 2,60 %

Zapraszamy do pisania własnych opinii i komentarzy na temat kredytów gotówkowych dla firm w banku Millennium Bank S.A.

VN:F [1.9.22_1171]
Koniecznie oceń:
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
1 marca 2011


Podobne


Tagi


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

commentluv
Przeczytaj inne:
Inteligo

Inteligo to wirtualny bank świadczący usługi przede wszystkim w ramach pionu bankowości internetowej Banku PKO BP. Inteligo działa na polskim...

Zamknij