Kredyt gotówkowy dla firm Bank DnB Nord PolskaLinki sponsorowane

Informacje i opinie o kredytach gotówkowych dla firm w banku DnB Nord Polska S.A.

Ok. 50 % firm , finansując nowe inwestycje, polega na własnych siłach. Tylko 25 % deklaruje, że finansuje nowe inwestycje z kredytu.

W dobrych czasach sprzed upadku Lehman Brothers wskaźnik ten dochodził do 40 %. Analitycy twierdzą, iż w ostatnim kwartale 2011 roku, kredyty dla firm mogą rosnąć w dwucyfrowym tempie.

Bank DnB posiada wysoki stopień świadomości  biznesowej. Ma to związek z poprzednim-korporacyjnym profilem działalności banku. Świadczy o tym ograniczenie do minimum, zbędnych  formalności podczas załatwiania pożyczki gotówkowej. Klienci biznesowi mogą skorzystać z niezabezpieczonego kredytu gotówkowego Overdraft. Finansowanie za pomocą kredytu Overdraft, polega na dokonywaniu płatności z rachunku bieżącego, na którym bank ustanawia limit. W banku DnD Nord, limit przyznawany jest na okres 12 miesięcy z możliwością odnowienia. Wysokość kredytu w rachunku bieżącym zależy od terminów wpływów i wypływów w firmie. Jest to szczególnie ważny aspekt dla przedsiębiorstw zajmujących się sprzedażą sezonową, ponieważ bank nalicza odsetki za dni, w których saldo rachunku bieżącego jest na minusie. Kredyt sprawia, iż planowanie krótkoterminowych przepływów pieniężnych  w firmie jest bardziej przewidywalne.

VN:F [1.9.22_1171]
Koniecznie oceń:
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
25 lutego 2011


Podobne


Tagi


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

commentluv
Przeczytaj inne:
Private banking BRE Bank SA

Informacje i opinie o private banking w banku BRE Bank S.A. Sektor bankowości prywatnej na rynkach światowych, określany mianem private...

Zamknij