Kredyt gotówkowy BZ WBKLinki sponsorowane

Informacje i opinie o kredytach gotówkowych w banku BZ WBK

Załamanie na rynku finansowym przełożyło się na sceptycyzm społeczeństwa w podejmowaniu zobowiązań. Według analityków wciągu najbliższego roku 20% naszych rodaków planuje zaciągnąć kredyty gotówkowe. W najbliższych latach można spodziewać się zaostrzenia polityki kredytowej. Życie na kredyt w Polsce już nie jest tak popularne.

Niezbędnym warunkiem jaki należy spełnić w celu otrzymania kredytu gotówkowego w BZWBK jest stałe zatrudnienie i zameldowanie w Polsce. Ważna jest również pełna zdolność do wykonywania czynności prawnych. Po spełnieniu odpowiednich warunków można zakupić produkt kredytowy w wysokości 20- krotności zarobków netto. Zobowiązanie bez poręczycieli można zmaterializować w dowolnym celu. Maksymalny okres kredytowania wynosi aż 72 miesiące. Bankowcy za rozpatrzenie wniosku pobierają 50 zł opłaty. Rzeczywista roczna stopa procentowa w przypadku kredytu gotówkowego w BZWBK z okresem spłaty 72 miesiące wynosi około 20, 27 %.  W chwili utraty zdolności do spłaty zobowiązania przez klientów istnieje możliwość zawarcia ugody z bankiem. Opłata za taki aneks do umowy wynosi 30 zł.

Kredyt gotówkowy w banku BZ WBK  – główne cechy:

– produkt w wysokości 20-krotności zarobków netto
– maksymalny okres kredytowania do 72 miesięcy
– opłata za aneks: 30 zł
– RRSO ok. 20,27 %
– rozpatrzenie wniosku: 50 zł

Zapraszamy do pisania własnych opinii i komentarzy na temat kredytów gotówkowych w banku BZ WBK

VN:F [1.9.22_1171]
Koniecznie oceń:
Rating: 5.0/10 (2 votes cast)
Kredyt gotówkowy BZ WBK, 5.0 out of 10 based on 2 ratings
2 marca 2011


Podobne


Tagi


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

commentluv
Przeczytaj inne:
Pożyczka przez telefon Kasa SKOK Stefczyka

Informacje i opinie o pożyczkach przez telefon w kasach SKOK Stefczyka Współczesną bankowość charakteryzują mobilne kanały dostępu do produktów i...

Zamknij