Kredyt gotówkowy Bank DnB Nord Polska SALinki sponsorowane

Informacje i opinie o kredytach gotówkowych w banku DnB Nord Polska S.A.

Ekonomiści szacują, że w bieżącym roku wzrost PKB wyniesie 3,5 procent. Wpływ na to będzie miało m.in. przyspieszenie inwestycji, co zaowocuje spadkiem bezrobocia i wzrostem płac realnych, a to przełoży się na wzrost konsumpcji. To dobra wiadomość dla sektora bankowego , bo oznacza zwiększenie zapotrzebowania na kredyty.
Bank DnB Nord określając zdolność kredytową osób tworzących wspólne gospodarstwo domowe, nie bierze pod uwagę faktu pozostawania przez nich w związku formalnym. Jest to produkt finansowy skierowany do osób z zarobkami na poziomie 5 tys. zł netto. Mając pożyczkę gotówkową na dowolny cel w tym banku, nie trzeba rozliczać się z poniesionych wydatków. Bank podpisuje z klientem umowę o kredyt na minimalną kwotę 10 tys. zł. Natomiast maksymalna kwota pożyczki wynosi 130 tys. zł. Elastyczność tego kredytu przejawia się w samodzielnym określaniu rodzaju płaconych  rat (wybór pomiędzy malejącym czy równym tempem spłaty) oraz rozkładaniu okresu kredytowania (nawet do 6 lat). Niektóre grupy zawodowe( np. lekarze, dentyści, prawnicy) mogą liczyć na niskie koszty kredytu gotówkowego. W ofercie standardowej rzeczywista roczna stopa procentowa pożyczki gotówkowej wynosi 14,82 %.

VN:F [1.9.22_1171]
Koniecznie oceń:
Rating: 8.5/10 (2 votes cast)
Kredyt gotówkowy Bank DnB Nord Polska SA, 8.5 out of 10 based on 2 ratings
24 lutego 2011


Podobne


Tagi


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

commentluv
Przeczytaj inne:
Czy Amber Gold ma dobrą kondycję finansową?

Zamieszanie wokół Amber Gold ciągle trwa. Po tym jak tanie linie lotnicze OLT Express zawiesiły wszystkie rejsy, posiadacze złotowych lokat...

Zamknij