Gdzie dostanę prawdziwy kredyt bez zaświadczeń o dochodachLinki sponsorowane

Kredyty bez zaświadczeń o zarobkach – oferta DB Kredyt. DB Kredyt w swojej ofercie nie zapomniał także o takich grupach zawodowych jak: księgowi, pracownicy administracji, architekci, prawnicy, weterynarze, lekarze oraz nauczyciele. Mogą oni w prosty sposób zdobyć dodatkową gotówkę na korzystnych  warunkach. Atrakcyjność oferty podnosi fakt braku wymogu zaświadczenia o zarobkach.

Wystarczy, że poszczególni przedstawiciele wyżej wymienionych grup zawodowych przedstawią dokument stwierdzający ich kwalifikację lub prawo do wykonywania aktualnego zawodu.

Warunki kredytu bez zaświadczeń o zarobkach:

– oprocentowanie od 9,5 procent
– spłata zobowiązania do 84 miesięcy
– kredytowanie od 500 zł do 150 tys. zł
– pakiet ubezpieczeniowy
– względnie niskie raty
– równe raty
– bez zaświadczeń o zarobkach

VN:F [1.9.22_1171]
Koniecznie oceń:
Rating: 8.6/10 (5 votes cast)
Gdzie dostanę prawdziwy kredyt bez zaświadczeń o dochodach, 8.6 out of 10 based on 5 ratings
20 grudnia 2011


Podobne


Tagi , ,


4 opinie o Gdzie dostanę prawdziwy kredyt bez zaświadczeń o dochodach

  Niech mi teraz ktoś powie uczciwie – gdzie jest haczyk? Wszystko wygląda mi tutaj zbyt różowo. Mało formalności, oprocentowanie niskie… Od kiedy to banki są takie hojne dla klientów? Przecież zwykle z nich zdzierają wszystko co się da.

  Hubert
  11 czerwca 2012 o 13:19

  Kredyt bez zaświadczeń, bez zatrudnienia, bez dochodów… co będzie następne? Kredyt dla bezdomnych? Przeraża mnie to „rozdawnictwo” kredytów, zwłaszcza dla osób, które wiadomo że nie będą w stanie ich spłacić. Boję się, że takie coś doprowadzi Polskę do wielkiego kryzysu, który odbije się czkawką wszystkim mieszkańcom…

  kredyty sopot
  13 lipca 2012 o 09:07

  Czy to prawda że wystarczy sam dowód osobisty żeby dostać taki kredyt? Nie mam prawa jazdy ani żadnego drugiego dokumentu, a na zaświadczenie muszę czekać ponad tydzień zanim przyślą mi z centrali we Wrocławiu.

  kredyt na dowód osobisty
  24 września 2012 o 14:08

  DB ma taką ofertę na estymację z tym, że nie jest ona dla każdego. Trzeba wykonywać wolny zawód lub być policjantem, żołnierzem czy nauczycielem. Na podstawie 1 dokumentu określa się staż pracy i wynagrodzenie. Nie trzeba nic więcej dostarczać.

  pozyczkasa.pl
  16 czerwca 2015 o 17:49

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

commentluv
Przeczytaj inne:
II Forum Bankowe – Warsaw International Banking Summit 2011: 25-26 październik

W dniach 25-26 października odbędzie się w Warszawie II edycja konferencji Banking Forum-Warsaw International Banking Summit. Konferencje bankową, która odbędzie...

Zamknij