Kredyt samochodowy w Raiffeisen BankLinki sponsorowane

W pierwszym półroczu bieżącego roku w Polsce największą popularnością wśród kupujących nowe samochody cieszyły się takie marki jak Skoda, Opel, Toyota, Fiat i Renault. Jeśli chodzi o modele to najbardziej rozchwytywana przez polskich konsumentów była Skoda Octavia, i Skoda Fabia. Popularny wśród kupujących był także Opel Astra. Skodę Octavie można kupić od kwoty 62 tysięcy złotych.

Wypełnij wniosek poniżej i sprawdź czy pasują Ci warunki jakie oferuje Raiffeisen.

Natomiast jeśli chodzi o niemieckiego producenta to ceny nowej Astry rozpoczynają się od 48 tysięcy złotych. Takie samochody dla większości z nas pozostaną tylko marzeniem. Przy odpowiedniej zdolności kredytowej w obliczu braku wolnej gotówki możemy się zgłosić do banku po dodatkowe środki pieniężne na zakup pojazdu. Jenak uprzednio należy się zastanowić czy stać nas na takie „marzenia” i kredyt samochodowy.

Jedną z opcji może być kredyt samochodowy w Raiffeisen Bank. Raiffeisen Leasing, który zajmuje się udzielaniem kredytów samochodowych w imieniu banku deleguje za każdym razem osobistego doradce kredytowego-w celu usprawnienia procesu kredytowania. Spółka Raiffeisen Leasing przy okazji kredytowania proponuje ubezpieczenia OC, AC oraz NNW na preferencyjnych warunkach-są to ubezpieczenia UNIQA lub PZU S.A. Poniżej przedstawione są główne cechy oferty kredytu samochodowego w Raiffeisen Banku:

-kredytowanie od 12 do 84 miesięcy
-kredytowanie do 100 proc. wartości nabytego pojazdu
-oprocentowanie od 7,99 proc.
-maksymalna kwota kredytu to 200 tys. zł
-pakiet atrakcyjnych  ubezpieczeń  w PZU S.A
– kredyt można przeznaczyć na zakup samochodu osobowego i ciężarowego(do 3,5 t)dowolnej marki
-szybka decyzja kredytowa
-wiek kupowanego używanego auta wraz z okresem kredytowania nie może przekroczyć 7 lat
-osobisty doradca kredytowy

VN:F [1.9.22_1171]
Koniecznie oceń:
Rating: 8.0/10 (2 votes cast)
Kredyt samochodowy w Raiffeisen Bank, 8.0 out of 10 based on 2 ratings
13 lipca 2011


Podobne


Tagi


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

commentluv
Przeczytaj inne:
Kto kupi Bank Millennium?

Właściciel Banku Millennium(Portugalski Millennium BCP) podał do wiadomości, że otrzymał do tej pory trzy wstępne oferty na piśmie kupna Banku...

Zamknij