Kredyt samochodowy Getin BankLinki sponsorowane

Informacje i opinie o kredytach samochodowych w banku Getin Bank

Efekty podwyższenia stawki VAT widać już w styczniu bieżącego roku na rynku sprzedaży nowych aut. Wzrost cen detalicznych nowych samochodów przełożył się na aktywność kupujących. Wraz z początkiem roku rynek ten uszczuplił się aż o 52 procent. Moim zdaniem jest to chwilowe załamanie na rynku i wraz ze wzrostem gospodarczym w 2011 (według analityków polska gospodarka będzie się rozwijać  w tempie 4 %) popyt na te dobra wzrośnie.

Marzenia o nowym aucie, mogą być spełnione za pomocą Getin Auto Kredytu. Bank kredytuje zakup każdego pojazdu (zarówno nowego jak i używanego). Ograniczeniem jest tu tylko nasza wyobraźnia. Dzięki prostym procedurom, finalizacja zakupu może nastąpić w przeciągu 2 dni. Kredyt samochodowy Getin Bank znalazł również rozwiązanie dodatkowego wyposażenia auta, które wchodzi w zakres kredytowania. Realizując marzenia o  luksusowym aucie. Warto pokusić się o dodatkowe wygody-zwiększające komfort jazdy (np. nawigacja, wielofunkcyjny odtwarzacz z DVD, klimatyzacja). Umowa kredytu zawierana jest z klientem na okres od 12 do 72 miesięcy. Getin Bank, uwzględniając 12 miesięczny okres kredytowania, ubezpieczenie na życie i ochronę prawną; obliczył rzeczywistą roczną stopę procentową na poziomie 10,76%.

Kredyt samochodowy w Getin Banku – główne cechy:

-finansowanie do 100% wartości
-nominalne oprocentowanie od 5,49 % do 7,99%
-przeznaczenie na dowolny pojazd
-możliwy zakup samochodu z zagranicy

Zapraszamy do pisania własnych opinii i komentarzy na temat kredytów samochodowych w banku Getin Bank.

VN:F [1.9.22_1171]
Koniecznie oceń:
Rating: 4.9/10 (13 votes cast)
Kredyt samochodowy Getin Bank, 4.9 out of 10 based on 13 ratings
9 marca 2011


Podobne


Tagi


Jedna opinia o Kredyt samochodowy Getin Bank

    Czy opłaca się brać kredyt samochodowy w Getin Banku? Znajomy mi polecał, jednak wolałbym poczytać opinie z kilku źródeł… i wyciągnąć jakąś sensowną średnią. Ktoś pomoże?

    Staszek
    1 czerwca 2012 o 13:33

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

commentluv
Przeczytaj inne:
Elektroniczny pieniądz – karty przedpłacone dla firm w BRE Banku

Elektroniczny pieniądz to rodzaj karty przedpłaconej. Banki wydają ją klientom bez konieczności zakładania rachunku osobistego. Należy tylko zasilić specjalny rachunek...

Zamknij