Kredyt hipoteczny PKO BP

Informacje i opinie o kredytach hipotecznych w banku PKO BP

Ceny nieruchomości w Polsce wciąż utrzymują się na wysokim poziomie. Deweloperzy wstrzymują się od nowych inwestycji; w oczekiwaniu na decyzję rządu w sprawie Programu „Rodzina na Swoim”. Obecnie banki komercyjne zbierają niezbędne środki pieniężne z rynku na kredyty hipoteczne-stąd wiele nowych i atrakcyjnych lokat terminowych.

Ranking kredytów hipotecznych w lutym 2011 roku według kryterium łącznych kosztów, pokazuję iż „hipoteki” w PKO BP nie są zbyt atrakcyjne. Wiosną zapowiada się gorący okres akcji kredytów hipotecznych w naszym kraju. Dla klientów wykazujących zdolność kredytowa, bank PKO BP przygotował promocję kredytu mieszkaniowego „Własny Kąt”. Promocja trwa do 14 kwietnia 2011 roku i dotyczy korzystnych warunków umowy m. in. 0 % prowizji, darmowe pierwsze przewalutowywanie, 0 zł za wcześniejszą spłatę kredytu. Oprocentowanie kredytu hipotecznego ustalane jest indywidualnie w placówce banku przez doradców. Dodatkową korzyścią dla klientów jest możliwość bilansowania zadłużenia z rachunku rozliczeniowo-oszczędnościowego. Nadwyżki środków pieniężnych z konta obniżają podstawę do obliczania odsetek.

Kredyt hipoteczny Własny Kąt w banku PKO BP – główne cechy:

– marża 1,64 %
– oprocentowanie nominalne 5,75 %
– kredytowanie do 40 lat
– raz w roku karencja w spłacie
– finansowanie do 100 % wartości nieruchomości

Zapraszamy do pisania własnych opinii i komentarzy na temat kredytów hipotecznych w Banku PKO Bank Polski

VN:F [1.9.22_1171]
Koniecznie oceń:
Rating: 7.5/10 (8 votes cast)
Kredyt hipoteczny PKO BP, 7.5 out of 10 based on 8 ratings

7 Replies to “Kredyt hipoteczny PKO BP”

  1. z tego co widać na stronie internetowej PKO BP, hipoteka nadal jest oferowana bez prowizji(po spełnieniu kilku warunków…) a marża może wynieść nawet 1,1 procent

  2. Kredyt hipoteczny jaki oferuje bank PKO BP to kredyt bez rewelacji. Na pewno nie jest łatwo go dostać i chyba dużo zależy od humoru analityka, który sprawdza naszą zdolność kredytową. Dla mnie to momentami jeszcze pachnie komuną, ale przecież niektórzy za tymi czasami tęsknią i za wszelką cenę próbują wskrzesić miniona epokę. Opinie na forach o kredytach w PKO BP są naprawdę podzielone i ciężko jest wyrobić sobie jednoznaczne stanowisko o ich ofercie.

  3. Miałem 2 podejścia do kredytu hipotecznego w PKO BP. Raz poszedłem tam z własnej woli i niestety nie udało się. Następnie po jakimś czasie zadzwoniła do mnie pani z oddziału i zaproponowała lepsze warunki wzięcia kredytu hipotecznego. I znów się nie udało… Ostatecznie wziąłem kredyt gdzie indziej.

    1. Miałem podobnie… Wydeptałem tam ścieżkę, a kredytu nie udało się dostać. Zwodzili mnie długo, a okazało się, że niepotrzebnie traciłem czas 🙁

  4. Warunki mają rzeczywiście dość interesujące, jednak z otrzymaniem kredytu jest nieco większy problem, bo analitycy tak dokładnie sprawdzają wszelkie dane, że zawsze znajdą jakiś powód, nawet jakiś banalny, aby go klientowi nie udzielić.

  5. Miałam podobne doświadczenia… Dzwonili, zachęcali, obiecywali, że nie będzie problemu, a jak przyszło co do czego, okazywało się, że albo mam za duże zobowiązania, albo za małe zarobki 🙁

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

commentluv