Kredyt hipoteczny Millennium BankLinki sponsorowane

Informacje i opinie o kredytach hipotecznych w banku Millennium Bank S.A.

W 2011 roku nie zanosi się na boom na rynku nieruchomości. Niepewność rynku finansowego ogranicza popyt na długoletnie zobowiązania. Obecnie deweloperzy są mniej skłonni do negocjowania cen mieszkań. Jednak w I półroczu 2011 roku może nastąpić wzrost wolumenu kredytów hipotecznych. Za sprawą oczekiwania przez społeczeństwo na wygasanie rządowego programu „Rodzina na swoim”.

Bank Millenium wyszedł naprzeciw klientom chcącym spełnić marzenia o własnym mieszkaniu czy domu. W związku z tym przygotował atrakcyjne warunku kredytu hipotecznego. Zainteresowanych ucieszy zapewne fakt akceptacji przez bank różnych form zatrudnienia niezbędnych podczas procesu oceny zdolności kredytowej klientów. Kredyt mieszkaniowy mogą uzyskać ci, którzy są zatrudnieni na podstawie: umowy na czas określony/nieokreślony, umowy o dzieło, umowy zlecenia. Dużą rolę ma również odstąpienie banku od  pobierania prowizji, od kredytobiorcy. Potencjalnych kredytobiorców zmotywuje zapewne korzystny okres kredytowania-od 6 do 35 lat. W czasach niepewności domowego budżetu, można ubiegać się o odroczenie lub karencje spłaty rat kredytu. Nominalne oprocentowanie kredytu wynosi od 5,79 %-6,79 %. Bank Millennium udziela kredytu hipotecznego do 100 % wartości nieruchomości, która stanowi zabezpieczenie.

Kredyty hipoteczne w banku Millennium Bank S.A. – główne cechy:

– akceptacja różnych form zatrudnienia
– brak prowizji
– okres kredytowania od 6 do 35 lat
– możliwość odroczenia spłaty rat kredytu
– nominalne oprocentowanie : 5,79 %-6,79 %
– kredytowanie do 100 % wartości nieruchomości

Zapraszamy do pisania własnych opinii i komentarzy na temat kredytów hipotecznych w banku Millennium Bank S.A.

VN:F [1.9.22_1171]
Koniecznie oceń:
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
28 lutego 2011


Podobne


Tagi


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

commentluv
Przeczytaj inne:
Nordea Bank – opcje dla klientów korporacyjnych

Wraz z dniem 4 lipca bieżącego roku Bank Nordea wydzielił dla klientów korporacyjnych specjalną sekcje na stronie internetowej. Wykonaniem tego...

Zamknij