Kredyt hipoteczny mBank

Informacje i opinie o kredytach hipotecznych w mBanku

Dla większości z nas sposobem na własne lokum mieszkaniowe jest kredyt hipoteczny. Bank proponuje dla potencjalnych klientów kredyt hipoteczny w mPLANIE. Za kredytem przemawiają takie aspekty jak: bez prowizyjna wcześniejsza spłata kredytu, informacje o kredycie przez 24 h na dobę i preferencyjne warunki w ramach mPLANU.  Posiadacze rachunku osobistego w mBANKU, mogą bilansować kwotę kredytu wolnymi środkami na koncie. Dzięki takiemu mechanizmowi naliczane odsetki mają mniejszą wartość. Kredyt hipoteczny można przeznaczyć na dowolny cel. Począwszy od budowy domu po zakup i modernizację lokalu użytkowego. Rosnący dług publiczny krajów strefy Euro (zadłużenie 12 krajów przekroczyło 60% PKB) oraz widmo podwyżek stóp procentowych w Szwajcarii- skłaniają nas na kredyty hipoteczne w złotówkach. Minimalna kwota inwestycji to 80100 zł. Obowiązkowym elementem zabezpieczenia kredytu hipotecznego jest ubezpieczenie nieruchomości( w przypadku BRE Ubezpieczenia miesięczna  składka wynosi 0,0066 % od wartości nieruchomości).

Kredyty hipoteczne w mBanku – główne cechy:

– oprocentowanie nominalne od 5,17% do 8,77% w PLN
– kredytowanie do 110 % wartości zabezpieczenia hipotecznego
– maksymalny okres spłaty do 40 lat
– koszt sporządzania aneksu od 50 zł do 250 zł

Zapraszamy do pisania własnych opinii i komentarzy na temat kredytów hipotecznych w mBanku.

VN:F [1.9.22_1171]
Koniecznie oceń:
Rating: 7.8/10 (5 votes cast)
Kredyt hipoteczny mBank, 7.8 out of 10 based on 5 ratings

4 Replies to “Kredyt hipoteczny mBank”

  1. Czy macie jakieś doświadczenia z kredytem hipotecznym w mBanku? Przymierzam się do budowy domu i zbieram opinie o bankach i o ich ofertach. Ktoś mi mówił, że w mBanku są całkiem dobre warunki, ale ja bym wolał to jeszcze sprawdzić. Nie chciałbym się wbić na minę…

  2. Również szukam jakiejś ciekawej oferty kredytu hipotecznego. Myślę o kupnie działki i budowie domu pod Szczecinem. Mam konto w mBanku i chociaż jest od ponad 2 lat nieaktywne, bo przelewy idą mi do innego banku, to może jako klient mam szansę na jakieś preferencyjne warunki?

  3. Czy teraz opłaca się bardziej brać kredyt w złotówkach czy we frankach lub innej walucie obcej? Planuję kupić kawalerkę i nie mam pojęcia, w jaki sposób zacząć załatwiać formalności…

  4. Przy tak niestabilnym kursie walut chyba lepiej nie ryzykować i brać w złotówkach… Chociaż nie znam się aż tak dobrze. Może w banku mi doradzą, bo właśnie szukam ciekawej oferty na zakup mieszkanka. Co sądzicie o mBanku?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

commentluv