Kredyt hipoteczny ING Bank SląskiLinki sponsorowane

Informacje i opinie o kredytach hipotecznych w banku ING Bank Śląski

Kredyt hipoteczny w ING Banku Śląskim otrzymał w 2011 roku pierwsze miejsce, w konkursie „Złoty Bankier”. Plebiscyt dotyczył najlepszych produktów bankowych oferowanych na polskim rynku w 2010 roku. Produkty finansowe na rodzimym rynku oceniało ok. 7,5 tysiąca internautów.

W walce o klienta, ING stosuje liczne udogodnienia. Na przykład bezpłatne spotkanie z mobilnym doradcą banku, w miejscu które sam wskazuje klient. Minimalna kwota kredytu hipotecznego wynosi 40 tys. zł, a maksymalna do 90 procent wartości nieruchomości. Koszt kredytu obniża bezpłatne rozpatrywanie wniosków i brak pobierania prowizji od podpisania umowy. Natomiast  cel kredytowania ograniczony jest do budowy lub zakupu mieszkania, bądź domu. Dodatkową gotówkę, bank może przyznać na cele remontowe i rozbudowę. Warto zaznaczyć, iż jedyną walutą kredytu jest złotówka. Powinna to być  kluczowa informacja dla  kredytobiorców, gdyż uchroni ich to przed zmieniającymi się dynamicznie kursami walut, a co za tym idzie wysokości miesięcznej raty kredytu. Maksymalny czas spłaty kredytu to 40 lat, jednak jest możliwość wcześniejszej spłaty zobowiązania, bez ponoszenia dodatkowych kosztów z tego tytułu. Najdroższa opcja kredytu hipotecznego w ING Banku Śląskim, związana jest z rzeczywistym rocznym oprocentowaniem równym 7,15 %.

VN:F [1.9.22_1171]
Koniecznie oceń:
Rating: 5.2/10 (16 votes cast)
Kredyt hipoteczny ING Bank Sląski, 5.2 out of 10 based on 16 ratings
5 marca 2011


Podobne


Tagi


3 opinie o Kredyt hipoteczny ING Bank Sląski

  To, że jakiś produkt otrzymał w roku 2011 pierwsze miejsce nie oznacza wcale, że był najlepszy, a co dopiero, że będzie dobry dla klientów w nowym roku.
  Czy w tym przypadku dalej będzie utrzymany maksymalny czas kredytowania 40 lat?

  Kredytowiec
  5 stycznia 2012 o 21:52

  Śledze w ostatnim czssie kredyty hipoteczne w Polsce- O ile ING nie powiększy kosztów kredytu to hipoteka Banku Śląskiego również w tym roku będzie wysoko w czołówce….

  carry87
  7 stycznia 2012 o 00:59

  Czy jeszcze ktokolwiek wierzy w te rankingi? Przecież nie od dziś wiadomo, że są one sponsorowane przez wygrywających. Wolę czytać opinie o bankach na forach internetowych i w komentarzach. Wyciągam odpowiednią średnią, dokładam swoje dotychczasowe doświadczenia i mogę ułożyć swój własny ranking

  Zuza
  23 maja 2012 o 09:58

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

commentluv
Przeczytaj inne:
Czy Rada Polityki Pieniężnej znów podniesie stopy procentowe?

Od paru tygodni posiadacze kredytów hipotecznych we frankach szwajcarskich mogą odetchnąć z ulgą. Gorsze wyniki gospodarcze Szwajcarii sprawiły, że frank...

Zamknij