Kredyt hipoteczny EurobankLinki sponsorowane

Informacje i opinie o kredytach hipotecznych w banku Euro Bank SA

Wraz z początkiem 2011 roku, rynek nieruchomości odznaczył się niewielkimi zmianami stawek ofertowych za metr kwadratowy w największych miastach, w Polsce. Największy spadek cen nastąpił w Gdyni (-2,1 %). Wyraźny wzrost cen miał miejsce również w Katowicach (3,8%). Jest to powód stopniowego wzrostu podaży nowych  mieszkań. Kolejnym bodźcem do zwiększenia  cen nowych mieszkań, może być planowany wzrost płac i zatrudnienia w sektorze budowlanym w II kwartale 2011 roku.

Od stycznia 2011 roku w sektorze bankowym panuje trend obniżania marż kredytów hipotecznych. Eurobank pomniejszył marże do 1 punktu procentowego. Bank ten kusi potencjalnych kredytobiorców zwrotami kosztów przeprowadzki (do 600 zł brutto). Eurobank udziela kredytu mieszkaniowego w złotówkach, na maksymalny okres 30 lat. Cały proces zakupu nieruchomości jest objęty opieką doradców hipotecznych. Specyfika kredytów hipotecznych w Eurobanku polega na możliwości przeznaczenia części środków z kredytu na konsolidacje innych zobowiązań finansowych. Finansując budowę domu, bank bierze pod uwagę w umowie przyszłą wartość nieruchomości. Koleją korzyścią dla klienta jest niski koszt kredytu. Przykładowo dla kredytu mieszkaniowego w wysokości 200 tys. zł, bank nalicza rzeczywiste  odsetki w wysokości 5,04 %.

Kredyty hipoteczne w banku Euro Bank SA – główne cechy:

– wysokość kredytu do 100 procent wartości zabezpieczenia hipotecznego
– kredytowanie do 30 lat
– obniżenie marży 0,6 p.p za skorzystanie z dodatkowych produktów
– możliwość karencji spłaty kapitału do 36 miesięcy
– prowizja 0 zł za przenoszenie kredytu z innego banku

Zapraszamy do pisania własnych opinii i komentarzy na temat kredytów hipotecznych w banku Eurobank.

VN:F [1.9.22_1171]
Koniecznie oceń:
Rating: 5.8/10 (13 votes cast)
Kredyt hipoteczny Eurobank, 5.8 out of 10 based on 13 ratings
10 marca 2011


Podobne


Tagi


5 opinie o Kredyt hipoteczny Eurobank

  Piszcie więcej opinii o kredytach hipotecznych w Eurobanku. Na papierze wszystko wygląda dość interesująco i przymierzam się żeby zaciągnąć kredyt hipoteczny w eurobanku jednak potrzebuję więcej obiektywnych informacji, komentarzy i niezależne opinie klientów którzy już korzystali z ich usług.

  czy kredyt hipoteczny eurobank jest bezpieczny
  4 stycznia 2012 o 11:34

  W obecnie zwariowanych czasach, korzystne jest to, że bank daje możliwość odroczenia spłaty kapitału do 36 miesięcy. Warto zwrócić uwagę na potencjalnie dużą obniżkę marży w przypadku podpisania umowy z bankiem na kolejne produkty.

  mezzo
  4 stycznia 2012 o 15:09

  Najwyższy czas, żebyście odświeżyli informacje. Nie wiem czy zauważyliście, ale mamy już 2012 rok i chyba bardzo wiele zmian narzuconych na kredyty hipoteczne.
  Proszę Was skupcie się więcej na aktualnościach w tym zakresie bo chciałbym dla siebie wybrać ciekawą ofertę.

  Potrzebuję kredytu
  5 stycznia 2012 o 22:23

  Najlepsze i najbardziej aktualne informacje pochodzą od klientów. Może niech wypowiedzą się osoby, które ostatnio korzystały z usług Eurobanku i mają jakieś doświadczenie z kredytami hipotecznymi.

  Zośka
  23 maja 2012 o 10:02

  Eurobank cieszy się „mieszanymi” i dość skrajnymi opiniami. Jedni go bardzo chwalą, a inni strasznie krytykują. Zastanawiam się, czy to prawdziwe odczucia klientów czy to twórczość pracowników Eurobanku i ich konkurencji…

  Izabela
  14 czerwca 2012 o 11:33

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

commentluv
Przeczytaj inne:
Pożyczka świąteczna w dobrym parabanku – szybkie pieniądze od Provident

Banki na dobre zaczęły kampanie reklamowe świątecznych pożyczek. W mass mediach pojawiają się spoty reklamowe zarówno największych banków komercyjnych w...

Zamknij