Kredyt hipoteczny Citi Bank HandlowyLinki sponsorowane

Informacje i opinie o kredytach hipotecznych w banku Citi Bank Handlowy

Nie można jeszcze mówić o boomie na rynku nieruchomości w Polsce. Jednak pod koniec I kwartału 2011 roku pojawiają się symptomy świadczące o panującym ożywieniu w tym sektorze gospodarki. Wraz z wiosną deweloperzy rozpoczynają coraz więcej inwestycji mieszkaniowych ( w pierwszym kwartale tego roku deweloperzy rozpoczęli o połowę więcej inwestycji niż w tym samym okresie 2010 roku). 75 % transakcji na rynku nieruchomości w Polsce finansowanych jest kapitałem bankowym.

Doradcy bankowi w Citibanku pomagają w przygotowaniu dokumentacji, złożeniu wniosku kredytowego i uzyskaniu wpisu hipoteki do księgi wieczystej- jest to darmowa pomoc. Pułapki kredytów hipotecznych dotyczą głównie wysokiego ubezpieczenia kredytu, ryzyka walutowego, wysokiej marży i prowizji. Bank Citi Handlowy nie wymaga od klientów obowiązkowego ubezpieczenia wkładu własnego, utraty pracy bądź życia. Podstawowym kryterium przyznania środków finansowych jest zdolność kredytowa, obywatelstwo Polskie, wiek powyżej 18 roku życia i ciągłość zatrudnienia w ostatnich 12 miesiącach.

Kredyt hipoteczny w banku Citi Handlowym – główne cechy:

– oprocentowanie według zmiennej stopy procentowej : WIBOR 3M
– marża od 1 %
– wypłata kredytu w ciągu 14 dni
– 0 % prowizji
– okres kredytowania do 35 lat
– kredytowanie do 90 % wartości nieruchomości ( od 80 tys. zł do 3 mln zł)

Zapraszamy do pisania własnych opinii i komentarzy na temat kredytów hipotecznych w banku Citibank Handlowy

VN:F [1.9.22_1171]
Koniecznie oceń:
Rating: 8.2/10 (6 votes cast)
Kredyt hipoteczny Citi Bank Handlowy, 8.2 out of 10 based on 6 ratings
29 marca 2011


Podobne


Tagi


4 opinie o Kredyt hipoteczny Citi Bank Handlowy

  Chciałem kredyt hipoteczny. Pierwszym czynnikiem zaporowym dla mnie w City była wysokosć dochodu netto (3000 zł na jednego kredytobiorcę, lub po 2000 na każdego z małżonków). I nieistotne było na jaką kwotę chcę kredyt. Jeśli nie mam 3000, to pani w banku nie mogła i tak wprowadzać dalej innych danych do komputera dla dalszych wyliczeń …

  Kaliszanin
  25 sierpnia 2011 o 01:06

  3000 przy dowolnej kwocie kredytu? Oni chyba po prostu nie chcą udzielać kredytów i dlatego stosują takie praktyki… Ale oczywiście we wszelkich reklamach daliby wszystkim chętnych, a kończy się w sumie na tym, że odsyłają klienta z kwitkiem, zatrzymując sobie jego dane osobowe.

  Zenek
  14 czerwca 2012 o 09:48

   Raczej nie ma wielu ludzi, którzy mają takie zarobki. Zwykły szarak zarabia zwykle nie więcej niż 2500, chociaż prawdę mówiąc są to niewielkie pieniądze, za które trudno przeżyć.

   Zenek
   20 lipca 2012 o 12:21

  Trochę zawyżają te zarobki. Przecież wiadomo, że średnia krajowa to fikcja i ludzie zarabiają jakieś niecałe 2 tysiące. Z drugiej strony za 2 tysiące ciężko się utrzymać, więc zdolność kredytowa jest dość mała… Moim zdaniem 3 tysiące to powinno być minimum zarobków.

  hipoteka warszawa
  29 czerwca 2012 o 11:34

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

commentluv
Przeczytaj inne:
Czy prowizję z kredytu samochodowego można wliczyć w koszty uzyskania przychodu?

Przedsiębiorcy w toku prowadzenia działalności gospodarczej ponoszą różnego rodzaju wydatki. Są to koszty, które de facto obniżają dochody firm. Według...

Zamknij