Kredyt Hipoteczny BZ WBKLinki sponsorowane

Informacje i opinie o kredytach hipotecznych w banku BZ WBK

Kryzys amerykańskich długów hipotecznych miał olbrzymi wpływ na pogorszenie się sytuacji gospodarczej całego świata. Obywatele USA zachęceni powodzią taniego kredytu zaczęli uciekać od pieniędzy w nieruchomości. Podobnie działo się na rodzimym rynku. W czasach kryzysu ceny naszych nieruchomości dość znacznie spadły. Prognozy dla deweloperów w nadchodzącym roku nie napawają optymizmem. Banki zaostrzyły akcje kredytową w tym segmencie gospodarki.

Kredyt hipoteczny w Banku Zachodnim charakteryzuje się szerokim zakresem kredytowania. Przede wszystkim jest to cel mieszkaniowy, związany z zakupem lub budową nieruchomości. Podobnie jak w innych bankach, maksymalna kwota udzielonego kredytu wynosi 100 procent wartości nieruchomości. Bank zabezpiecza się obligatoryjnie hipoteką, pełnomocnictwem do konta klienta, cesją praw z polisy ubezpieczeniowej nieruchomości od zdarzeń losowych. Standardowo udział środków własnych w kapitale kredytowym wynosi 10%. Kredyt hipoteczny w polskich złotych na okres 30 lat, obciążony jest stopą procentową RRSO od 6,38 %.

Kredyty hipoteczne w banku BZ WBK – główne cechy:

– szeroki zakres kredytowania
– kwota do 100 % wartości nieruchomości
– udział środków własnych: 10 proc.
– maksymalny okres spłaty wynosi 30 lat
– RRSO od 6,38 %

Zapraszamy do pisania własnych opinii i komentarzy na temat kredytów hipotecznych w Banku Zachodnim WBK

VN:F [1.9.22_1171]
Koniecznie oceń:
Rating: 7.2/10 (11 votes cast)
Kredyt Hipoteczny BZ WBK, 7.2 out of 10 based on 11 ratings
3 marca 2011


Podobne


Tagi


4 opinie o Kredyt Hipoteczny BZ WBK

  Czy ta informacja jest aktualna w obecnym roku 2012 ?
  Zaczynam pilnie się rozglądać za odpowiednim kredytem. Chciałbym znaleźć naprawdę najlepszy kredyt hipoteczny, tak, żebym mógł spokojnie spłacać raty za domek jaki buduję.

  Szukam kredytu
  3 stycznia 2012 o 20:40

  Czy jest jakaś szansa na otrzymanie kredytu hipotecznego w sytuacji, gdy kupuje się mieszkanie od gminy z bonifikatą? Problem jest taki, że gmina zabezpiecza mieszkanie na 5 lat przed zbyciem za pomocą hipoteki kaucyjnej, co dyskwalifikuje nabywcę przed wzięciem kredytu hipotecznego, a bonifikata to nie zawsze 95 czy 99 procent, więc wiąże się to czasem z wydatkiem kilkudziesięciu, a nawet ponad 100 tysięcy.

  Aneta
  30 maja 2012 o 13:04

  Z tą bonifikatą rzeczywiście jest problem. Bank nie chce być drugi na hipotece i na tym urywa się dyskusja. A przecież wykup z bonifikatą nie oznacza kupienia mieszkania za złotówkę. Czasem w grę wchodzą dziesiątki tysięcy, a to nie jest kwota, którą każdy może sobie wypłacić z bankomatu…

  Hania
  14 czerwca 2012 o 10:04

  Chcę jeszcze w tym roku kupić mieszkanie i szukam najlepszej oferty kredytu hipotecznego. Czy warto zainteresować się kredytem BZ WBK? Nie chcę przepłacać i nie chcę też wpaść w jakąś pułapkę związaną z kursami walut czy czymś w tym rodzaju.

  Który kredyt najlepszy?
  29 czerwca 2012 o 09:24

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

commentluv
Przeczytaj inne:
Konto osobiste z pakietem M- BNP Paribas Bank Polska SA

BNP Paribas Bank Polska oferuje konta osobiste dostosowane do potrzeb danego klienta. Dlatego przygotował szereg rachunków osobistych z różnymi pakietami...

Zamknij