Kredyt hipoteczny Bank Pekao SALinki sponsorowane

Informacje i opinie o kredytach hipotecznych w banku Pekao S.A.

W ocenie ekonomistów w roku 2011 najpopularniejszym kredytem wśród Polaków będzie kredyt mieszkaniowy. Przyczyną tego stanu rzeczy, będzie niewątpliwie wygasanie rządowego programu „Rodzina na swoim”. Zdolność kredytową Polaków, częściowo mogą ograniczyć nowe regulacje dotyczące wysokości zadłużenia tzw. Rekomendacja T. Jednak zapowiadany wzrost wolumenu kredytów hipotecznych w 2011 wyniesie 19 % w stosunku do poprzedniego roku.

Zabezpieczeniem kredytu mieszkaniowego w banku Pekao SA jest hipoteka na nieruchomości i cesja praw z polisy ubezpieczenia nieruchomości. Apetyty na ten kredyt podniesie zapewne atrakcyjna marża (stała przez cały okres kredytowania) oraz możliwości skredytowania kosztów około kredytowych, do których zalicza się koszty notarialne i wyceny nieruchomości. Podstawą oprocentowania kredytu mieszkaniowego jest stopa bazowa WIBOR 3M + marża.

Kredyty hipoteczne w banku Pekao S.A. – główne cechy:

– Finansowanie do 100% wartości nieruchomości dla kredytu w zł
– marża od 2,70 % do 3,50 %
– okres kredytowania do 30 lat
– możliwość zawarcia kredytu w EUR i USD

Zapraszamy do pisania własnych opinii i komentarzy na temat kredytów hipotecznych w banku Pekao S.A.

VN:F [1.9.22_1171]
Koniecznie oceń:
Rating: 5.4/10 (7 votes cast)
Kredyt hipoteczny Bank Pekao SA, 5.4 out of 10 based on 7 ratings
22 lutego 2011


Podobne


Tagi


3 opinie o Kredyt hipoteczny Bank Pekao SA

  Coś mało komentarzy o tej ofercie. W większości rankingów kredyt hipoteczny w pekao sa zajmuje czołowe lokaty, ale jeśli chodzi o opinie internautów to trochę cicho. Piszcie bo skoro kredyt jest tak popularny w mediach finansowych to na pewno warto to zweryfikować i poczytać doświadczenia tych co już ten kredyt hipoteczny wzięli lub próbowali zaciągnąć.

  admin
  17 sierpnia 2011 o 12:49

  Kredyty mieszkaniowe ostatnimi czasy są niezwykle popularne. Tym bardziej, że teraz na rynku nieruchomości zauważyć można spadek cen mieszkań z rynku wtórnego. Analitycy zapowiadają, że się utrzyma. Tym samym naprawdę warto pomyśleć właśnie teraz o kredycie. Nie ma co od razu decydować się na ten w Pekao. Ofertę, mimo, że godną uwagi, to i tak warto skonsultować z doradcą finansowym, albo chociaż spojrzeć jak przedstawiają się one w innych bankach.

  Wera_nika
  17 sierpnia 2011 o 13:05

  Jestem zadowolony z profesjonalnej obsługi w tym banku jednak na warunki kredytu hipotecznego(300 tys. zł) jakie mi zaproponowano nie mogę się zgodzić…pomimo 25 wkładu własnego oprocentowanie wynosi 5,88 proc. przy marży na poziomie 1,29 proc. NA rynku można znaleźć bardziej atrakcyjne hipoteki!

  mikołaj
  17 sierpnia 2011 o 13:20

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

commentluv
Przeczytaj inne:
Grupowe zakupy walut w internecie – portal Ratomat.pl

Od kilku dni w Polsce działa portal Ratomat.pl. Serwis daje możliwość grupowego zakupu walut i obsługi spłaty rat kredytowych. 1...

Zamknij