Kredyt Hipoteczny Bank DnB Nord Polska SALinki sponsorowane

Informacje i opinie o kredytach hipotecznych w banku DnB Nord Polska S.A.

Ważną pozycją w ofercie Banku DnB Nord ze strategicznego punktu widzenia są kredyty hipoteczne. Według analityków finansowych czarnym koniem rynku kredytowego w Polsce w roku 2011 będzie kredyt hipoteczny.   Wrażenie robi zapowiadany przez ekonomistów wzrost wolumenu kredytów hipotecznych z blisko 32 mld w starym do ponad 38 mld zł w nowym roku.

Spośród wielu ofert kredytów hipotecznym na polskim rynku bankowym. Kredyt w DnB Nord charakteryzuje się długim okresem spłaty (do 45 lat), brakiem prowizji i możliwością odroczenia spłaty rat kredytowych (maksymalnie 6 miesięcy). Klientów ucieszy fakt: braku obowiązkowego ubezpieczenia dotyczącego m.in. utraty dochodów lub niskiego wkładu własnego. Oprocentowanie tego produktu hipotecznego waha się w przedziale 6,04 %-6,49 %  (WIBOR 3M+marża od 1,95%). Minusem tej oferty jest niewątpliwie możliwość kredytowania tylko do 90 procent wartości nieruchomości. Bank zabezpiecza się hipoteką na nieruchomości kredytobiorcy oraz cesją praw z ubezpieczenia nieruchomości od ognia i innych zdarzeń losowych.

Zapraszamy do pisania własnych opinii i komentarzy na temat kredytów hipotecznych w banku DnB Nord Polska S.A.

VN:F [1.9.22_1171]
Koniecznie oceń:
Rating: 3.9/10 (8 votes cast)
Kredyt Hipoteczny Bank DnB Nord Polska SA, 3.9 out of 10 based on 8 ratings
24 lutego 2011


Podobne


Tagi


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

commentluv
Przeczytaj inne:
Karta kredytowa World Signia MasterCard w Alior Banku

W szerokiej ofercie Alior Banku dla klientów detalicznych znalazła się prestiżowa karta kredytowa World Signia MasterCard. Posiadacze tej karty mają...

Zamknij