Private banking BRE Bank SALinki sponsorowane

Informacje i opinie o private banking w banku BRE Bank S.A.

Sektor bankowości prywatnej na rynkach światowych, określany mianem private banking i wealth management rozwija się w ostatnich latach średnio 25 % rocznie. Usługi dla najzamożniejszych klientów generują znaczące zyski i przychody bankowe. Według najnowszego rankingu najbogatszych osób na świecie, przybyło 214 nowych miliarderów. Najbogatszym człowiekiem na świecie jest meksykański inwestor Carlom Slim z majątkiem szacowanym na 74 miliarda dolarów. Natomiast w Polsce z majątkiem 7,4 mld zł króluje Jan Kulczyk.

Sektor zamożnych klientów stał się również łakomym kąskiem dla polskich banków. Jednak nie wszystkie banki mogą dostosować swoją ofertę do rosnących wymagań tego segmentu klientów. Tacy klienci wymagają przede wszystkim negocjowanych opłat, wzajemnego bilansowania się rachunków i specjalnego traktowania w zakresie doradztwa finansowego. Z oferty Private Banking mogą skorzystać klienci z majątkiem w wysokości minimum 1 mln zł. Natomiast cały zakres usług (Wealth Managment) jest dostępny dla osób  z nagromadzonymi aktywami w wysokości minimum 2 mln zł. BRE Bank dla potrzeb ekskluzywnej bankowości przygotował następującą ofertę:

– Bilans Klienta (realizacja strategicznych celów inwestycyjnych poprzez dywersyfikacje portfela dostosowaną do akceptowanego ryzyka i horyzontu czasowego inwestycji)
– Asset Managment (alokacja środków pieniężnych na rynku kapitałowym zgodnie z preferencjami inwestycyjnymi klienta)
– Optymalizacja Podatkowa (redukcja obciążeń podatkowych podczas działalności inwestycyjnej zgodnie z literą prawa)
– Transfer Międzypokoleniowy ( przekazanie na rzecz wskazanego beneficjenta, majątku klienta w możliwie najszybszym terminie)
– Inwestycje Alternatywne (inwestycje w nieruchomości , dzieła sztuki, złoto, monety)

VN:F [1.9.22_1171]
Koniecznie oceń:
Rating: 6.0/10 (1 vote cast)
Private banking BRE Bank SA, 6.0 out of 10 based on 1 rating
14 marca 2011


Podobne


Tagi


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

commentluv
Przeczytaj inne:
Jak zapłacić kartą zbliżeniową?

Coraz więcej osób posiada nowoczesną kartę zbliżeniową. W zależności od banku, klienci posiadają karty płatnicze głównie wydawane przez organizację VISA(PayWave)...

Zamknij