Oferta dla przedsiębiorców w Banku Pocztowym – kampania reklamowa w telewizjiLinki sponsorowane

21 sierpnia 2011 roku rozpoczęła się telewizyjna kampania reklamowa konta firmowego w Banku Pocztowym. Projekt reklamy został przygotowany przez firmę Banah Group, a zakupem mediów zajęła się agencja Effective Media.   Spot reklamowy będzie emitowany w TVP 1, TVP 2, TVP 3, TVN, TVN 7 i w Polsacie. W reklamie występuje rodzina Nowaków (znana ze wcześniejszych kampanii). Pani Maria zachęca właścicielkę kwiaciarni, żeby otworzyła rachunek firmowy. Natomiast motywem przewodnim kampanii jest „Kwitnący biznes”, który można rozwijać  za pomocą rachunku firmowego.

Bank Pocztowy postanowił zaoferować firmom darmowy rachunek, który pozwala na korzystanie z wielu usług dodatkowych. Na przykład klienci firmowi mogą korzystać z karty płatniczej Visa Biznes Electron, wykonywać darmowe przelewy do ZUS i US oraz pomnażać nagromadzony kapitał za pomocą  Firmowego Konta Oszczędnościowego. Bank Pocztowy zapewnia firmom darmowy dostęp do konta poprzez kanał elektroniczny. Szeroki dostęp do usług Banku Pocztowego jest wzmacniany przez obecność tej instytucji finansowej w sieci Poczty Polskiej.

VN:F [1.9.22_1171]
Koniecznie oceń:
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
23 sierpnia 2011


Podobne


Tagi


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

commentluv
Przeczytaj inne:
Ubezpieczenie mieszkania w mBanku

Oferta ubezpieczenia Mieszkanie24 to produkt przygotowany wspólnie przez mBank i BRE Ubezpieczenia. Ubezpieczenie to chroni mieszkanie na wypadek zalania, pożaru...

Zamknij