Nowe konto osobiste w EurobankLinki sponsorowane

Eurobank wprowadził nowe konta osobiste – Online, Classic oraz Prestige. Zachęca darmowymi wypłatami z bankomatów na terenie Polski, a nawet za granicą w przypadku pakietu Prestige. Ponadto dostępna jest oferta money-back, bowiem klienci mogą korzystać z programu ‚Kupujesz-zyskujesz’. Co więcej – konta są oprocentowane na poziomie 3,5% w skali roku. Co więcej w wybranych pakietach istnieje możliwość skorzystania z usług tzw. managera finansowego.

Eurobank pobiera opłaty za prowadzenie konta oraz użytkowanie karty, jednakże istnieje wiele możliwości, żeby być z nich zwolnionym. Klienci mogą otworzyć tak zwane pomocnicze konto dla swojego dziecka o wdzięcznej nazwie Junior.

Bank stawia na długotrwałe relacje z klientami,a  takie można uzyskać między innymi właśnie dzięki związaniu ich ze sobą przy pomocy dobrego konta bankowego. Produkty muszą być tym samym stale udoskonalane, tak żeby dopasować się do zmieniających się potrzeb odbiorców.

Dla kogo jakie konto? Otóż Konto Online przeznaczone jest dla tych, którzy utrzymują relacje z bankiem za pośrednictwem Internetu. Rachunek ten jest wysoko oprocentowany, przelewy przez Internet oraz telefon są darmowe, podobnie jak usługa TokenGSM.

Dla tych, którzy wolą wizyty w placówkach banku przygotowano Konto Classic. Klienci mogą liczyć na trzy darmowe przelewy do innych banków w miesiącu (za kolejne trzeba będzie zapłacić) oraz bezpłatne zlecenia dokonywane w oddziale.

Konto Prestige skierowane jest do klientów, którzy oczekują od banku specjalnych względów oraz poświęcenia im większej uwagi. Darmowe są przelewy, wypłaty gotówki z bankomatów nie tylko w Polsce, ale i na świecie.

Jak być zwolnionym z opłat za konto? Istnieje wiele możliwości, wśród nich: regularne wpływy na konto w kwocie 1000 zł lub 3 tys. zł w przypadku Konta Prestige. Można także ulokować oszczędności w kwocie 10 tys. zł (Online i Classic) oraz 50 tys. zł (Prestige) na lokacie w banku. Ci, którzy posiadają dowolny kredyt w Eurobanku nie muszą płacić za obsługę konta. Podobnie jest w przypadku karty kredytowej z limitem 500 zł (Online i Classic) i wykonanie nią minimum 3 transakcji miesięcznie.

VN:F [1.9.22_1171]
Koniecznie oceń:
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
28 marca 2011


Podobne


Tagi


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

commentluv
Przeczytaj inne:
Konto osobiste Lukas Bank e-Konto Plus

Informacje i opinie o kontach osobistych Lukas e-Konto Plus w banku Lukas Bank S.A. Produkt Lukas e-Konto Plus to połączenie...

Zamknij