Konto osobiste mBankLinki sponsorowane

Informacje i opinie o kontach osobistych w banku mBank

W 2001 roku zmieniło się oblicze polskiej bankowości. Wówczas powstał pierwszy w naszym kraju bank w pełni  internetowy- mBANK.  Obecnie większość banków świadczy usługi finansowe za pomocą platformy internetowej. Wartością dodaną  detalicznej części BRE Banku w zakresie kont osobistych jest plan dotyczący preferencyjnego kredytu hipotecznego. Każdy regularny przelew wynagrodzenia  na rachunek osobisty, przybliży nas do posiadania wymarzonego , własnego mieszkania.  Systematyczne wpłaty na konto w przypadku mBANKU to możliwość uzyskania atrakcyjnych warunków kredytów hipotecznych, gotówkowych oraz dogodnej procedury ich uzyskania. Przy składaniu wniosku o kredyt hipoteczny, klienci mogą liczyć na obniżenie marży o 0,2 %. Prowadzenie i założenie eKONTA jest bezpłatne. Pakiet usług do tego konta został rozszerzony o ubezpieczenie NNW oraz kontrole własnych finansów przez powiadomienia SMS.

Konta osobiste w banku mBank – główne cechy:

– darmowe prowadzenie i założenie konta
– dostęp do 250 funduszy inwestycyjnych
– tanie ubezpieczenie OC i AC
– kredyty online
– Plan na hipotekę

VN:F [1.9.22_1171]
Koniecznie oceń:
Rating: 6.6/10 (7 votes cast)
Konto osobiste mBank, 6.6 out of 10 based on 7 ratings
19 marca 2011


Podobne


Tagi


2 opinie o Konto osobiste mBank

  Widzę, że przez lata bardzo się rozwinęli. Miałem tam konto jako student wiele lat temu. Podobało mi się, że wtedy jako nieliczni oferowali konto internetowe, co teraz jest standardem.

  Jasiek
  25 maja 2012 o 11:03

  Rzeczywiście przez lata przeszli dużą metamorfozę… od e-konta do naprawdę solidnej i dużej instytucji. To się chwali, że nie spoczęli na laurach, tylko postawili na rozwój. Mam tam konto do dziś i nie żałuję.

  Adrian
  25 maja 2012 o 11:08

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

commentluv
Przeczytaj inne:
Do kogo należą polskie banki?

Polski sektor bankowy w 66 procentach należy do zagranicznych inwestorów. W ostatnim czasie najbardziej aktywnym na polskim rynku bankowym był...

Zamknij