Konto osobiste i firmowe w jednym Idea Bank

Informacje i opinie o kontach osobistych i firmowych w jednym w banku Idea Bank S.A.

Nie od dziś wiadomo, że przedsiębiorcy lubią wygodę,kto jej zresztą nie lubi, ale niekoniecznie chcą za nią płacić więcej niż powinni. Banki w walce o klientów imają się różnych środków, żeby przyciągnąć do siebie nowych interesantów. Zastanawiasz się co wystarczy zrobić? Otóż, jak się okazuje, po prostu zaproponować lepsze warunki, przedstawić ofertę darmowego konta firmowego.

Masz już dość płacenia za konto firmowe? Skorzystaj z oferty Idea Banku – jedynej takiej na polskim rynku. Konto Firma To Ja jest połączeniem rachunku osobistego oraz firmowego, dlatego też zwolnione jest z jakichkolwiek opłat. Nie płaci się za prowadzenie rachunku rozliczeniowego, wypłaty z bankomatów na terenie Polski, obsługę karty, stałe zlecenia, przelewy dokonywane za pośrednictwem Internetu. Jest to pierwsze konto z obsługą księgową.

Dzięki takiemu połączeniu kont klient nie tylko może z powodzeniem zarządzać swoimi środkami, ale jednocześnie tymi z tytułu prowadzonej działalności gospodarczej. Samo otwarcie konta jest niezwykle łatwe. Odbywa się bardzo szybko. Wniosek można złożyć online, na stronie Idea Banku. Umowa dostarczana jest przez kuriera. Warto wiedzieć do rachunku można otworzyć rachunki oszczędnościowe (Konto Oszczędnościowe lub Konto Oszczędnościowe Biznes).

VN:F [1.9.22_1171]
Koniecznie oceń:
Rating: 7.5/10 (4 votes cast)
Konto osobiste i firmowe w jednym Idea Bank, 7.5 out of 10 based on 4 ratings

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

commentluv