Konto osobiste Getin BankLinki sponsorowane

Informacje i opinie o kontach osobistych w banku Getin Bank

Planowanie finansowe w każdym gospodarstwie domowym , powinno rozpocząć się od założenia rachunku oszczędnościowo –rozliczeniowego; popularnie zwanego ROR-em. Zarządzanie domowym budżetem, może być wspierane poprzez Konto Uniwersalne Plus w Getin Banku.

Nie zapłacimy za to konto ,jeśli w ciągu poprzedniego miesiąca na nasze konto były przelane środki pieniężne o łącznej wysokości 750 zł z rachunku innego banku. W przeciwnym wypadku koszt miesięcznego prowadzenia rachunku wynosi 9,99. Pozostałe usługi i operacje w ramach tego produktu bankowego niczym specjalnym nie różnią się od ofert na rynku bankowości komercyjnej w Polsce. Mianowicie , wszystkie operacje bankowe wykonywane za pomocą kanału internetowego i telefonicznego są bezpłatne. Getin Bank nie obciążą również rachunku za comiesięczne wyciągi, oraz za wydawanie i wznowienie karty płatniczej. W celu zdobycia dodatkowych środków pieniężnych, posiadacz uniwersalnego konta może ustanowić limit kredytowy (automatycznie odnawialny). Koszt finansowania niezaplanowanych wydatków, obliczany jest według zmiennej stopy procentowej (RRSO-16,87%). Oprocentowanie dotyczy kwoty wykorzystania kredytu, a odsetki pobierane są z rachunku w ostatnim dniu miesiąca.

VN:F [1.9.22_1171]
Koniecznie oceń:
Rating: 3.8/10 (8 votes cast)
Konto osobiste Getin Bank, 3.8 out of 10 based on 8 ratings
8 marca 2011


Podobne


Tagi


Jedna opinia o Konto osobiste Getin Bank

    Jestem klientem tego banku od wielu lat. Ostatnio zmieniłem ROR na „darmowy”.
    Chcę zwrócić uwagę innych urzytkowników na fakt, iż kwoty z tranzakcji „nieudanych” lub „odrzuconych” są blokowane na okres 7 dni. Więc jeżeli masz na koncie 150 zł i dokonujesz tranzakcji za 100 zł, która zostaje odrzucona to podczas kolejnej próby zabraknie ci środków gdyż do dyspozycji zostaje Ci 50 zł. Twoja stówa wraca na konto po tygodniu!

    MAJA
    6 czerwca 2012 o 09:11

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

commentluv
Przeczytaj inne:
Bankowość mobilna w Pekao SA – Eurokonto Mobilne

Dynamicznie rozwijający się rynek telefonii komórkowej na świecie wyznacza także trendy w sektorze bankowym. Banki coraz aktywniej angażują się w...

Zamknij