Konto osobiste EurobankLinki sponsorowane

Informacje i opinie o kontach osobistych w banku Eurobank

Sektor bankowości detalicznej cechuje konkurencja monopolistyczna. Banki przeznaczają duże nakłady pieniężne na doskonalenie oferty i promocje.  Uczestnicy tego rynku mają pełną wiedzę na temat produktów na nim występujących. W celu zdobycia klientów, banki stosują rywalizację niecenową.  Produkty bankowe są względnie zróżnicowane. W tym przypadku rywalizacja między bankami koncentruje się  na jakości świadczonych usług i warunkach sprzedaży produktów finansowych.

Konto standardowe w Eurobanku, nie różni się  niczym szczególnym( in plus) od pozostałej oferty rachunków oszczędnościowo-rozliczeniowych w Polsce. Standard tego produktu wyznaczają: bezpłatne założenie i prowadzenie konta, niekonieczna deklaracja stałych wpływów na ROR,  możliwość otwarcia lokaty we wpłatomatach. Całodobowy dostęp do rachunku przez internet i telefon, umożliwi tylko Konto Online. Konto internetowe w Eurobanku spełnia rolę narzędzia pomnażania nagromadzonego kapitału.  Jego atrakcyjne oprocentowanie (odsetki naliczane są niezależnie od wysokości salda )w wysokości 3,5 % w skali roku jest porównywalne z niejedną lokatą na rynku.

Konta osobiste w banku Euro Bank S.A. – główne cechy:

Standard

– bezpłatne założenie i prowadzenie konta
– możliwość otrzymania bezpłatnie niespersonalizowanej karty Visa Electron

Online

– oprocentowanie 3,5 %
– 0 zł za prowadzenie (warunek: miesięczne wpływy na konto min. 800 zł)
– 0 zł za przelewy zwykłe i zlecenia stałe przez Internet

Zapraszamy do pisania własnych opinii i komentarzy na temat kont osobistych w banku Euro Bank S.A.

Sektor bankowości detalicznej cechuje konkurencja monopolistyczna. Banki przeznaczają duże nakłady pieniężne na doskonalenie oferty i promocje. Uczestnicy tego rynku mają pełną wiedzę na temat produktów na nim występujących. W celu zdobycia klientów, banki stosują rywalizację niecenową. Produkty bankowe są względnie zróżnicowane. W tym przypadku rywalizacja między bankami koncentruje się na jakości świadczonych usług i warunkach sprzedaży produktów finansowych.

Konto standardowe w Eurobanku, nie różni się niczym szczególnym( in plus) od pozostałej oferty rachunków oszczędnościowo-rozliczeniowych w Polsce. Standard tego produktu wyznaczają: bezpłatne założenie i prowadzenie konta, niekonieczna deklaracja stałych wpływów na ROR, możliwość otwarcia lokaty we wpłatomatach. Całodobowy dostęp do rachunku przez internet i telefon, umożliwi tylko Konto Online. Konto internetowe w Eurobanku spełnia rolę narzędzia pomnażania nagromadzonego kapitału. Jego atrakcyjne oprocentowanie (odsetki naliczane są niezależnie od wysokości salda )w wysokości 3,5 % w skali roku jest porównywalne z niejedną lokatą na rynku.

Konto Główne cechy
Standard Bezpłatne założenie i prowadzenie konta, możliwość otrzymania bezpłatnie niespersonalizowanej karty Visa Electron,
Online Oprocentowanie 3,5 %, 0 zł za prowadzenie (warunek: miesięczne wpływy na konto min. 800 zł), 0 zł za przelewy zwykłe i zlecenia stałe przez Internet
VN:F [1.9.22_1171]
Koniecznie oceń:
Rating: 6.2/10 (6 votes cast)
Konto osobiste Eurobank, 6.2 out of 10 based on 6 ratings
9 marca 2011


Podobne


Tagi


2 opinie o Konto osobiste Eurobank

  Chętnie bym przeniósł swoje konto do nowego banku, ale musiał by om trochę się wykazać – załatwić za mnie wszelkie formalności, uznać debety i karty z limitami.

  Nowe konto w banku
  5 stycznia 2012 o 21:37

  Dany bank przenosiny konta bierze na siebie-to już standard!ale przegięli z tym oporcentowaniem bieżących środków: co to jest za stawka 3,5 proc.!śmiech na sali!

  miki
  7 stycznia 2012 o 00:30

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

commentluv
Przeczytaj inne:
Konto oszczędnościowe w Millennium Banku

Jak na razie promocyjna oferta rachunku oszczędnościowego w Millennium Banku jest najlepsza na rynku. Bank przygotował promocyjne oprocentowanie w wysokości...

Zamknij