Konto osobiste dbNET Deutsche BankLinki sponsorowane

Informacje i opinie o kontach osobistych w banku Deutsche Bank

Konto Internetowe dbNET przeznaczone jest dla osób fizycznych. Deutsche Bank przygotował ofertę promocyjną konta internetowego trwającą do 11 kwietnia. W okresie promocyjnym klienci zyskują podwójnie. Wartość dodana tej oferty polega na darmowym prowadzeniu konta i specjalnie naliczanych odsetek z lokaty. Jest to lokata 3 miesięczna- automatycznie odnawialna o stałym oprocentowaniu 3,44% w skali roku. Sposób dziennego naliczanie odsetek od kapitału, omija 19 procentowy Podatek Belki. Zyski z promocyjnej lokaty powiększa dodatkowa premia w wysokości równej odsetkom z lokaty oprocentowanej 6,89 netto. Regulamin przewiduje pulę premii w wysokości 10 000 złotych. Uczestnikiem promocji może być każdy, kto za pomocą platformy internetowej dbnet24 złoży wniosek o otwarcie rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego. Otwarcie i prowadzenie konta w Deutsche Banku kosztuje zero złotych. Dodatkowo na wniosek klienta, bank wydaje w pełni darmową kartę płatniczą Visa Electron ( darmowa obsługa w przypadku minimum 1 transakcji bezgotówkowej w miesiącu).

Konto osobiste dbNET- główne cechy:

– darmowy dostęp do bankomatów na całym świecie
– bezpłatne przelewy krajowe przez Internet
– zero złotych za obsługę karty płatniczej do konta
– atrakcyjna 3 miesięczna lokata inwestycyjna ( kwota lokaty od 5 000 zł do 18 000 zł, oprocentowanie 3,44 % netto w skali roku plus premia pieniężna)

VN:F [1.9.22_1171]
Koniecznie oceń:
Rating: 6.2/10 (5 votes cast)
Konto osobiste dbNET Deutsche Bank, 6.2 out of 10 based on 5 ratings
5 kwietnia 2011


Podobne


Tagi


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

commentluv
Przeczytaj inne:
Najlepszy bank internetowy w Polsce – konkurs World’s Best Internet Banks 2011

Konkurs „World’s Best Internet Banks” jest organizowany przez specjalistyczny magazyn finansowy Global Finance, który zajmuje się głównie analizami ekonomicznymi oraz...

Zamknij