Konto osobiste Citi Bank HandlowyLinki sponsorowane

Informacje i opinie o kontach osobistych w banku Citi Bank Handlowy

Bankowość komercyjna w Polsce należy do dynamicznie rozwijającego się sektora gospodarki. Do każdego rachunku oszczędnościowo – rozliczeniowego, banki oferują usługę dostępu do konta przez Internet. W 2010 roku liczba osób aktywnie korzystających z bankowości internetowej przekroczyła liczbę 9 mln. Natomiast według prognoz Związku Bankowości Polskiej do 2013 roku, liczba klientów na co dzień wykorzystująca internetowe konta wzrośnie do 13 mln.

Konto Internetowe CitiKonto Direct to możliwość zaoszczędzenia cennego czasu, jaki byśmy stracili na tradycyjnej obsłudze kasowej w placówkach banku. Konto Citibanku można założyć na stronie internetowej, u przedstawiciela banku lub w placówkach. Przy otwieraniu konta w placówkach, należy pamiętać o posiadaniu niezbędnych dokumentów: dowód osobisty, karta pobytu lub paszport.

Prowadzenie konta kosztuje 7 zł miesięcznie. Bank zwraca pobieraną opłatę w przypadku miesięcznych wpływów na rachunek osobisty powyżej 1500 zł. Wszystkie przelewy krajowe są darmowe. Aspekt, który przemawia za nowoczesnością obsługi w Citi Handlowym jest dostęp do konta przez telefon komórkowy. Bank przygotował stronę internetową w wersji telefonicznej dla klientów zarządzających finansami z dowolnego miejsca na ziemi przez telefon.

Konto Internetowe CitiKonto Direct – główne cechy:

– zarządzanie kontem przez telefon komórkowy
– powiadomienia e-mail i sms
– dostęp do lokaty internetowej T-lokata
– darmowe wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce
– możliwość prowadzenia darmowego rachunku walutowego (EUR, USD, GBP, CHF, JPY)

VN:F [1.9.22_1171]
Koniecznie oceń:
Rating: 3.2/10 (5 votes cast)
Konto osobiste Citi Bank Handlowy, 3.2 out of 10 based on 5 ratings
28 marca 2011


Podobne


Tagi


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

commentluv
Przeczytaj inne:
1 Konto – oferta rachunku osobistego w Credit Agricole

Credit Agricole po odważnym posunięciu na rynku(rebranding rozpoznawalnej w Polsce marki Lukas Banku) rozpoczyna walkę o nowych klientów. Credit Agricole...

Zamknij