Konto osobiste ING Bank Śląski

Informacje i opinie o kontach osobistych w banku ING Bank Śląski

Informacje o bezpłatnym produkcie Konto z Lwem Direct, należy rozpocząć od zaprezentowania jego korzyści na rzecz klienta. Docelowo oferta ta, przygotowana jest z myślą o najmłodszych klientach z przedziału wiekowego 13-18 lat. Konto dedykowane jest również dla osób, które ograniczają do minimum wizyty w placówce. Mam tu na myśli tych, którzy większość operacji bankowych przeprowadzają samodzielnie przez telefon i internet. Jak wcześniej wspomniałem Konto z Lwem Direct jest w dużej mierze darmowe. Zwolnione z opłat są przede wszystkim wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce, przelewy przez internet, telefon i prowadzenie rachunku. Przy zarobkach 800 zł netto miesięcznie, klient ma możliwość skorzystania z dodatkowych środków pieniężnych. Z tytułu ustanowienia limitu zadłużenia na koncie do wysokości 2 krotnej miesięcznych zarobków netto. Należy zaznaczyć, iż im większy limit zadłużenia tym niższe oprocentowanie zobowiązania. Odsetki naliczane są jedynie od wykorzystanej kwoty.

Warunki umowy prowadzenia Konta z Lwem Komfort nieznacznie różnią sie od wcześniej opisywanego rachunku osobistego. W przypadku tej umowy, bank pobiera opłatę w wysokości 10 zł na miesiąc. Klient zyskuje darmowe wpłaty i wypłaty w sieci placówek bankowych.

Nagromadzone aktywa w wysokości co najmniej 200 tys. zł, dają możliwość skorzystania z rachunku VIP. Konto prowadzone jest w złotówkach oraz w walutach euro, dolarach amerykańskich i funtach brytyjskich. W rachunku vip-owskim, limit zadłużenia ustalany jest indywidualnie (bez zabezpieczeń do 50 tys. zł)

VN:F [1.9.22_1171]
Koniecznie oceń:
Rating: 6.0/10 (1 vote cast)
Konto osobiste ING Bank Śląski, 6.0 out of 10 based on 1 rating

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

commentluv