Konto osobiste BOŚ BankLinki sponsorowane

Informacje i opinie o kontach osobistych w banku BOŚ Bank

Dzisiejsze rachunki osobiste w polskim sektorze bankowym identyfikowane są z najnowszymi technologiami, mobilnością i wygodą. Liczba osób korzystających z bankowości internetowej przekroczyła już 16 mln. Przyrost liczby nowych kont internetowych nie odzwierciedla w pełni faktyczny obraz rynku. Ponad połowa tych kont nie jest regularnie zasilana środkami pieniężnymi lub w ogóle jest nieaktywna.

Konta osobiste z dostępem do platformy internetowej są bardzo wygodne i względnie tanie. Konto bez Kantów posiada niespotykane rozwiązanie w zakresie obsługi klientów. BOŚ Bank przygotował :Program Premiowy  dla posiadaczy kont. Każdy uczestnik programu otrzymuje premię pieniężną za wykonywane transakcje. Bank nagradza płatności bezgotówkowe dokonywane w ramach konta osobistego i  wypłaty gotówki z bankomatów, Przykładowo premia za zrealizowanie polecenia zapłaty wynosi 3 zł , a za każdy przelew otrzymamy dodatkowo 1 zł. Premia naliczana jest w każdym miesiącu i nie może przekroczyć 60 zł.

Konto bez Kantów w Banku Ochrony Środowiska – główne cechy:

– darmowe wszytkie przelewy krajowe
– darmowa karta płatnica do konta przez 12 miesięcy
– 0 zł za wypłaty ze wszytkich bankomatów w Polsce
– 0 zł za dostęp do bankowości internetowej BośBank24

VN:F [1.9.22_1171]
Koniecznie oceń:
Rating: 4.7/10 (3 votes cast)
Konto osobiste BOŚ Bank, 4.7 out of 10 based on 3 ratings
28 marca 2011


Podobne


Tagi


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

commentluv
Przeczytaj inne:
Co zrobić z kapitałem podczas spadków na giełdzie?

W ostatnich tygodniach inwestorzy giełdowi panicznie pozbywają się akcji. Giełda Papierów Wartościowych w Warszawie zaliczyła kilka sesji spadkowych pod rząd....

Zamknij