Konto osobiste Bank Pekao SALinki sponsorowane

Informacje i opinie o koncie osobistym w banku Pekao S.A

Większość Polaków dysponuje własnym kontem bankowym. Najczęściej jest to rachunek rozliczeniowy, na który przelewana jest pensja. Eurokonto w Pekao SA to jeden z pierwszych nowoczesnych produktów finansowych w Polsce po przemianach gospodarczych w 1989 roku.

Eurokonto Standard to rachunek, za którego prowadzenie zapłacimy 8,5 zł. Posiadacze podstawowego ROR-u w Pekao SA, mogą bezpłatnie ustanowić limit debetowy na koncie oraz otrzymać interesujący pakiet ubezpieczeniowy. Jest to ubezpieczenie typu Assistance, oferowane przez Towarzystwo Ubezpieczeniowe Allianz. W ramach serwisu ubezpieczeniowego, klienci otrzymają pomoc w różnych dziedzinach życia np. holowanie samochodu, pomoc hydraulika bądź pomoc medyczna w razie wypadku. Posiadacze Eurokonta mają do dyspozycji usługę Pekao 24-całodobowy dostęp do konta przez internet i telefon. Unikalnym produktem na rynku polskiej bankowości jest Eurokonto Hipoteczne Plus.

Z tym rachunkiem bankowym wygodnie sfinansujemy inwestycje mieszkaniowe oraz bezpłatnie złożymy dyspozycje nielimitowanych  zleceń stałych do cyklicznych opłat rachunków. Dodatkową korzyścią z posiadania konta hipotecznego jest bezpłatne prowadzenie rachunku walutowego i darmowe ubezpieczenie NNW (ubezpieczenie od Następstw Nieszczęśliwych Wypadków). Opłata miesięczna za to konto wynosi 20 zł. Warto uprzedzić potencjalnych klientów, iż rezygnacja z każdego konta w tym banku w ciągu 90 dni od daty otwarcia rachunku kosztuje jednorazowo 35 zł.

Konto osobiste w banku Pekao S.A – główne cechy:

Eurokonto

– Opłata za prowadzenie: 8,5 zł
– bezpłatne ubezpieczenie Assistance
– usługa Pekao24
– bezpłatne ustanowienie limitu debetowego

Eurokonto Hipoteczne Plus

– Darmowe ubezpieczenie NNW
– bezpłatne prowadzenie rachunku walutowego
– miesięczna opłata wynosi 20 zł

VN:F [1.9.22_1171]
Koniecznie oceń:
Rating: 4.2/10 (5 votes cast)
Konto osobiste Bank Pekao SA, 4.2 out of 10 based on 5 ratings
21 lutego 2011


Podobne


Tagi


Jedna opinia o Konto osobiste Bank Pekao SA

    Miałem kiedyś konto osobiste w Pekao SA, jednak w pewnym momencie stwierdziłem że koszt utrzymania tego konta jest dość wysoki i po dłuższym zastanowieniu postanowiłem z niego zrezygnować i założyłem sobie konto w jednym z banków internetowych… i nie żałuję.

    Krzysztofff
    31 maja 2012 o 14:10

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

commentluv
Przeczytaj inne:
Opieka medyczna Zdrowie w Lukas Banku

Jest to usługa umożliwiająca korzystanie z opieki lekarzy bez konieczności czekania w kolejce. Opieką medyczną mogą zostać objęci wszyscy członkowie...

Zamknij