Konto młodzieżowe Millennium BankLinki sponsorowane

Informacje i opinie o kredytach młodzieżowych w banku Millennium Bank S.A.

W Polsce w minionym roku było 488 studentów. Sektor bankowy walczy o tą sporą grupę potencjalnych klientów. Banki nie zarabiają na żakach-tylko wychowują sobie przyszłych klientów. Warto uważnie przyjrzeć się ofertom banków, bo nie wszędzie jest tanio, a często trzeba spełnić pewne warunki, aby nie płacić za prowadzenie konta lub za używanie karty płatniczej.

Banki działające na polskim rynku, oferują dla tego segmentu usługi całkowicie za darmo. Inaczej jest w Millennium Banku, gdyż opłata za to konto wynosi 2 zł miesięcznie. Konto osobiste student to swoboda i korzyści przeznaczone dla uczniów szkół średnich, policealnych, pomaturalnych i przede wszystkim dla studentów. Standardem jest usługa  bezpłatnego dostępu do konta przez internet, bezpłatne definiowane zleceń stałych, bezpłatne przelewy wewnętrzne. Natomiast realizacja płatności zewnętrznych za rachunki kosztuje jedynie 50 groszy. Uzupełnieniem Konta osobistego student jest karta płatnicza Millennium Visa Euro<26, która uprawnia do ustanowienia limitu na koncie. Dodatkowe środki pieniężne wykorzystane w celu finansowania bieżących potrzeb, można spłacić bez odsetkowo w ciągu 7 dni.

Najmłodsze osoby, które w przyszłości mogą okazać się dochodowymi klientami banku to młodzież w przedziale wiekowym od 13 do 18 lat. Osoby te rozpoczynają przygodę z produktami finansowymi na etapie Konta osobistego junior. Warunki posiadania konta dla najmłodszych są takie same jak w przypadku Konta studenckiego.

Konta młodzieżowe w banku Millennium Bank S.A. – główne cechy:

Konto studenckie

– twarcie konta za darmo
– opłata miesięczna 2 zł
–  karta płatnicza Millennium Visa Euro<26
– możliwość ustanowienia limitu na koncie
– konto dla klientów w wieku od 18 do 26 roku życia

Konto osobiste junior

– otwarcie konta za darmo
– opłata miesięczna 2 zł
–  karta płatnicza Millennium Visa Euro<26
– możliwość ustanowienia limitu na koncie
– konto dla klientów w wieku od 13 do 18 roku życia

Zapraszamy do pisania własnych opinii i komentarzy na temat kont młodzieżowych w banku Millennium Bank S.A.

VN:F [1.9.22_1171]
Koniecznie oceń:
Rating: 7.0/10 (3 votes cast)
Konto młodzieżowe Millennium Bank, 7.0 out of 10 based on 3 ratings
28 lutego 2011


Podobne


Tagi


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

commentluv
Przeczytaj inne:
Konto osobiste Eurobank

Informacje i opinie o kontach osobistych w banku Eurobank Sektor bankowości detalicznej cechuje konkurencja monopolistyczna. Banki przeznaczają duże nakłady pieniężne...

Zamknij