Konto firmowe z funkcją oszczędzania – Bank PocztowyLinki sponsorowane

Nowe konto w Banku Pocztowym to połączenie zwykłego rachunku bieżącego dla firm i lokaty terminowej-można go określić mianem konta oszczędnościowego. Rachunek przeznaczony jest dla osób prowadzących działalność gospodarczą, wykonujących wolne zawody i dla rolników. Jest to już kolejny zwrot banku w kierunku mikroprzedsiębiorstw.

Jakiś czas temu Bank Pocztowy wprowadził do oferty pożyczkę do 1 miliona złotych z zabezpieczeniem hipotecznym, którą można przeznaczyć na dowolny cel związany z działalnością gospodarczą. Nowy rachunek dla przedsiębiorców oprocentowany jest 4 procent w stosunku rocznym- oprocentowanie zmienne. Środki zdeponowane na koncie oszczędnościowym pomnażane są już od złotówki. Ważne jest również to, że posiadacze konta będą mogli skorzystać trzy razy w miesiącu  bezpłatnie ze swoich środków(1 przelew wewnętrzny, 1 przelew zewnętrzny, 1 wypłata gotówkowa).

Z racji tego, iż coraz bardziej popularne w naszym kraju są usługi bankowości internetowej; przedsiębiorcy mogą przelewać środki przez internet darmowo(serwis Pocztowy24). Bank Pocztowy w ramach rachunku oferuje także klientom firmowym dostarczanie pieniędzy pod wskazany adres. Usługa ta kosztuje 15 złotych i jest realizowana w oparciu o zlecenie wypłaty.

Firmowe Konto Oszczędnościowe-główne cechy:

darmowe otwarcie i prowadzenie
dla klientów firmowych
oprocentowanie 4 proc. w skali roku
3 wypłaty pieniędzy w miesiącu bezpłatnie: w formie bezgotówkowej lub gotówkowej
dostarczanie gotówki na wskazany adres: opłata 15 zł
darmowy dostęp do bankowości internetowej
bezpłatne przelewy za pośrednictwem internetu

VN:F [1.9.22_1171]
Koniecznie oceń:
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
26 lipca 2011


Podobne


Tagi


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

commentluv
Przeczytaj inne:
Stopniowa zmiana marki BZ WBK na Grupa Santander Consumer Bank

Niedawno prezes banku BZ WBK oznajmił, że w związku ze zmianą właściciela Grupy Santander, do której należy bank, nastąpi rebranding...

Zamknij