Konto firmowe Millennium BankLinki sponsorowane

Informacje i opinie o kontach firmowych w banku Millennium Bank S.A.

Niezbędnym warunkiem prowadzonej efektywnej działalności gospodarczej jest posiadanie rachunku rozliczeniowego dla przedsiębiorstw. Posiadanie konta firmowego uwarunkowane jest na mocy prawa gospodarczego.
Dla posiadaczy Konta Biznes w Millennium Banku czeka szereg udogodnień i korzyści. Prowadzenie konta kosztuje 25 zł miesięcznie. Daje to możliwość korzystania z dodatkowych produktów finansowych-takich jak czeki, kredyty inwestycyjne, lokaty biznesowe. Warto zaznaczyć, iż cała gama operacji bankowych związanych z Kontem Biznesowym jest darmowa. Chodzi tutaj o przelewy do ZUS i Urzędu Skarbowego, definiowanie zleceń stałych oraz płatności za rachunki. Natomiast przedsiębiorcy za przelewy na rzecz innych banków zapłacą 1 zł. Dla firm działających na rynkach zagranicznych, istnieje możliwość realizacji trans granicznych przelewów SEPA. Do otwarcia tego rachunku wymagane jest dostarczenie odpowiednich dokumentów firmowych. Bank wymaga przedstawienia dokumentów założycielskich określających status prawny firmy, zawiadomieniu o nadaniu numeru statystycznego REGON, zaświadczenia o numerze identyfikacji podatkowej NIP oraz dokumentów dotyczących uprawnień danych osób w przedsiębiorstwie.

Konta firmowe w banku Millennium Bank S.A. – główne cechy:

– koszt prowadzenia konta: 25 zł
– dostęp do dodatkowych produktów m.in. lokaty biznesowe
– operacje bankowe za darmo
– przelewy zewnętrzne kosztują 1 zł

VN:F [1.9.22_1171]
Koniecznie oceń:
Rating: 9.0/10 (1 vote cast)
Konto firmowe Millennium Bank, 9.0 out of 10 based on 1 rating
1 marca 2011


Podobne


Tagi


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

commentluv
Przeczytaj inne:
Doładowania telefonów w mBanku

Od tej pory posiadając konto w mBanku możemy doładować telefon komórkowy działający w największych sieciach telefonicznych w Polsce: T-mobile, Orange,...

Zamknij