Konto firmowe ING Bank ŚląskiLinki sponsorowane

Informacje i opinie o kontach firmowych w banku ING Bank Śląski

W 2010 roku w Polsce zostało zarejestrowanych 22 tys. nowych firm. Rynek powoli odbija się od stanu recesji. Według analityków, zatrudnienie w sektorze prywatnym w bieżącym roku wzrośnie o 0,7 %.
Przedsiębiorcy nie mają czasu w codziennych obowiązkach na częste wizyty w banku. Szukają więc prostych rozwiązań dotyczących prowadzenia rachunku firmowego. Oprócz wygody, klienci biznesowi zwracają uwagę na opłaty związane z dokonywanymi przelewami pieniężnymi, oraz na     koszt wypłat gotówki z bankomatów.

Konto firmowe z Lwem Direct daje pełen dostęp do środków pieniężnych przez internet, telefon , oddziały bankowe, bankomaty. Kontem dysponować może więcej niż jedna osoba. Po ustanowieniu Pełnomocnika, uprawnienie do konta zyska nasz wspólnik, bądź pracownik. W ramach użytkowania konta , warto skorzystać z funkcji zarządzania grupami przelewów lub współpracy z systemami finansowo-księgowymi firmy. Prowadzenie rachunku kosztuje 0 zł, natomiast za przelewy do ZUS i US w formie „papierowej” zapłacimy 10 zł.

Konta firmowe w banku ING Bank Śląski – główne cechy:

– prowadzenie 0 zł (jeśli zakupy w ciągu miesiąca przekroczą 300 zł)
– przelewy przez internet do innych banków 0,90 zł
– 0 zł za wydanie karty MasterCard do konta
– 0 zł za wypłaty we wszystkich bankomatach w Polsce

VN:F [1.9.22_1171]
Koniecznie oceń:
Rating: 5.0/10 (1 vote cast)
Konto firmowe ING Bank Śląski, 5.0 out of 10 based on 1 rating
8 marca 2011


Podobne


Tagi


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

commentluv
Przeczytaj inne:
Ile kosztuje zagraniczny przelew? – przelewy SEPA

Większość banków w Polsce umożliwia korzystanie z taniego przelewu zagranicznego-SEPA(jednolity obszar płatności w Euro). Płatności te są dokonywane na jednolitych...

Zamknij